Cine 5 Yayın Akışı

Cine 5 Yayın Akışı

3.2 (25 oy)
14 Şubat 2016 - Pazar
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları
  • Sen de yorum yaz
  • Henüz kimse yorum yapmamış.
  • Cevap Yazılan:
    İsim
    Şehir

Cine 5 Dizileri ve Programları

Cine 5 - Sizin İçin
Türk televizyon dünyasının en eski ve çok önemli kanallar barındırmaktadır. Kanalın ismini duyduğumuz zaman hemen içindeki programlar ve yayınlar aklımıza gelir. Bu kanalların arasında efsaneleşmiş Türk televizyon tarihinin önemli kanallarından bir tanesi Cine 5 kanalıdır. Türk televizyonculuğuna önemli etkisi olan bu kanal yeni yayın dönemimde bizleri televizyon karşısına yerleştirecek

yayınlar ile karşılamaktadır.
Kanalın yayın ilerini hiçbir zaman bırakmadan ve her zaman izleyicisine iyi bir seyir keyfi sunmaktadır. Cine 5'te izleyebileceğiniz programlar İpek Tuzcuoğlu ile yüzleşme, Kubbealtı hikâyeleri ile tarihin geçmişten günümüze gelişi anlatılıyor. Bizi tarihin derinliklerine götüren program tarih ve medeniyet, mutfak lezzetimizi daha çok arttıran bir program mutfak hikâyeleri ve futbolun çok sıkı ve gerçekliği ile konuşulduğu 90+3 programı ile biz izleyicisi ekranları başına geçirmektedir.
Cine 5 yayın akışlarını takip ederek kaliteli ve güzel yayınları kaçırmadan izleyebilirsiniz.Gelecek hafta bizleri nasıl bir yayın düzeni bekliyor, programlar ne zaman saat kaçta başlıyor gibi soruların cevapları sitemiz üzerindeki Cine5 içeriklerine ulaşarak bulabilirsiniz.