Samanyolu TV Yayın Akışı

Samanyolu TV Yayın Akışı

3.3 (305 oy)
30 Temmuz 2016 - Cumartesi
00:20
AYNA
01:00
FARKLI SESLERİN AHENGİ
03:00
TEKRAR PROGRAMLAR
06:30
BELGESEL
10:45
AYNA
12:30
DİZİ FİLM
13:15
BARIŞ KÖPRÜLERİ
15:15
DİZİ FİLM
15:50
BEŞİNCİ BOYUT
18:10
ANA HABER BÜLTENİ
19:00
FARKLI SESLERİN AHENGİ
19:15
SUNGURLAR
23:10
AYNA
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları
  • Sen de yorum yaz
  • Henüz kimse yorum yapmamış.
  • Cevap Yazılan:
    İsim
    Şehir

Samanyolu TV Dizileri ve Programları

Her Evde Samanyolu TV
Samanyolu TV reytinglerde en çok ön planda olan kanallardan biridir. Yaptığı öğretici, eğitici diziler ve programlarla gençlerimize bir yol göstermektedir. Onun yanı sıra en radikal haberleri de tarafsız olarak size sunmaktadır. Ama yeri geldiğinde de 'Davetsiz Misafir' gibi gezi programlarıyla da sizlere görmediklerinizi gördürüp, gezemediğiniz

yerleri size tanıma fırsatı sunmaktadır. Oturduğunuz yerden Türkiye'deki her yerin yöresel yemeklerinden, örf adetlerinden ve hatta yöresel kıyafetlerinden bile mahrum olmuyor izledikçe yeni şeyler öğreniyorsunuz.
Ama bu sene Samanyolu TV'de en tutulan yapıt ' Küçük Gelin' adlı insanlığa ders verici dizidir. Ülkemizde artan küçük gelinlerin bir nevi sesi haline gelmiştir. Ve Türkiye de reyting rekorlarıyla bu diziye ilgisini göstermektedir. İşte bizim de amacımız size bu güzel yapıtları tek bir tıkla ayağınıza getirmektir. Donma, kasma yaşamadan izlediğiniz şeylerin bölünmesine gerek kalmadan sizlere TV izleme şansı veriyoruz. Samanyolu TV 'de bunlardan biri. Bu kanalı anlık olarak, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sitemizden izleyebilirsiniz.