Televizyonda Bugün ve Bu Akşam Yayında Olanlar

22 Ocak 2017 - Pazar günü ve akşamı için yayında olacak programlar burada. Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi bu sayfada. Listeyi en çok izlenen tv kanallarına göre sıraladık.


Kanal D Yayın Akışı
Kanal D
20:00
BODRUM MASALI
23:30
KISMETSE OLUR
FOX Yayın Akışı
FOX
20:00
O HAYAT BENİM
00:15
BEN SÖYLERİM - TEKRAR
Show TV Yayın Akışı
Show TV
20:00
GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW ÇOCUK
23:15
ÇARKIFELEK
00:45
AŞK LAFTAN ANLAMAZ
Star TV Yayın Akışı
Star TV
20:00
HAYAT BAZEN TATLIDIR / 13
23:45
BEHZAT Ç. SENİ KALBİME GÖMDÜM
ATV Yayın Akışı
ATV
20:00
SEVİYOR SEVMİYOR
00:15
GÖZÜM SENDE
TRT 1 Yayın Akışı
TRT 1
20:00
BABA CANDIR
23:30
DİNLE KAZAN
00:05
BÜYÜK ÜLKE
TV 8 Yayın Akışı
TV 8
20:00
SURVIVOR
00:15
İŞTE BENİM STİLİM ELEME
TNT Yayın Akışı
TNT
19:45
KINALI KAR
22:00
KAÇAK
23:45
KOBRA TAKİBİ
00:40
VİKİNGLER
Kanal 7 Yayın Akışı
Kanal 7
19:00
TÜRK FİLMİ
21:30
DİZİ BİR GARİP AŞK
22:50
MAHMUT TUNCER SHOW
00:00
TV FİLMİ
NTV Yayın Akışı
NTV
20:00
ANA HABER
20:50
HAVA DURUMU
20:55
YÜZDE YÜZ FUTBOL
22:30
HABER BÜLTENİ
22:50
ZUM
22:55
HAVA DURUMU
23:00
HABER BÜLTENİ
23:15
DOĞAL LEZZETLERİN İZİNDE
23:55
HAVA DURUMU
00:00
HABER BÜLTENİ
00:10
DOĞA ÇILDIRDIĞINDA
00:55
HAVA DURUMU
CNBCe Yayın Akışı
CNBCe
20:35
DOCTOR WHO
21:30
THE CARBONARO EFFECT
21:55
THE CARBONARO EFFECT
22:25
HARLEY AND THE DAVIDSONS
23:20
LIP SYNC BATTLE
23:45
LIP SYNC BATTLE
00:10
SUPERHUMAN SHOWDOWN
TRT 3 Yayın Akışı
TRT 3
20:20
TFF 1. LİG MAÇIN ARDINDAN
20:45
STADYUM
00:00
HAFTA BİTERKEN
00:30
STADYUM
CNN Turk Yayın Akışı
CNN Turk
20:00
PARA DEDEKTİFİ
21:00
GÜNDEM ÖZEL
Haberturk Yayın Akışı
Haberturk
20:00
HABER BÜLTENİ
21:00
TEKE TEK ÖZEL
00:00
HABER BÜLTENİ
SKY Turk Yayın Akışı
SKY Turk
20:00
KURTLAR VADİSİ PUSU
23:00
MAZİ KALBİMDE YARADIR
00:30
ÇOCUKLAR DUYMASIN
Flash TV Yayın Akışı
Flash TV
20:15
YERLİ DİZİ- ÜVEY BABA
23:30
GERÇEK KESİT
00:30
TÜRK FİLMİ
Tv2 Yayın Akışı
Tv2
19:45
KINALI KAR
22:00
KAÇAK
23:45
KOBRA TAKİBİ
00:40
VİKİNGLER
Lig TV Yayın Akışı
Lig TV
19:00
FENERBAHÇE - M. BAŞAKŞEHİR
21:00
MARATON
23:00
GENİŞ ÖZET
23:15
LİG ÖZETLERİ
23:45
GENİŞ ÖZET
Kanal A Yayın Akışı
Kanal A
20:30
ANA HABER
21:15
GEZELİM TOZALIM
23:00
ANALİZLERLE ORTADOĞU
23:30
GECE BÜLTENİ
TRT 2 Yayın Akışı
TRT 2
20:00
ANA HABER 20
20:45
HAVA DURUMU
20:50
SİBER YAŞAM
21:25
YAŞAYAN İNSAN HAZİNELERİ
21:55
HAVA DURUMU
22:00
HABER
22:25
GECE ÇALIŞANLAR
22:55
HAVA DURUMU
23:00
HABER 23
23:10
KÜÇÜK ŞEYLER
23:55
HAVA DURUMU
00:00
HABER 24
00:15
NEFES ALAN TOPRAKLAR
00:55
HAVA DURUMU
TRT Çocuk Yayın Akışı
TRT Çocuk
20:30
HABERİN OLSUN
20:45
KELİLE İLE DİMNE
21:15
MASAL KİTABI
21:25
İSTANBUL MUHAFIZLARI
21:50
RAFADAN TAYFA
22:30
KUZUCUK(DİYALOGLU)
23:15
MAYSA VE BULUT
23:50
MUTLU OYUNCAK DÜKKANI
00:35
BİZ İKİMİZ
Beyaz TV Yayın Akışı
Beyaz TV
19:30
DOĞAL KAHRAMANLAR
21:00
ÖLÜMCÜL SİLAH
23:00
BEYAZ FUTBOL (CANLI)
FB TV Yayın Akışı
FB TV
19:00
MAÇ HAVASI CANLI
21:00
MAÇIN ARDINDAN CANLI
22:00
SARIYER BLD.-FENERBAHÇE
23:30
SİNEMA SİNEMA
00:00
HABER
Discovery Channel Yayın Akışı
Discovery Channel
20:00
BEAR GRYLLS İLE ADA MACERASI
21:00
ALTIN PEŞİNDE
22:00
ALASKA: SON SINIR
23:00
SOKAK ÇILGINLARI
23:55
İŞTE SÜRAT İŞTE SES
00:45
DEPO AVCILARI İNGİLTERE
Bloomberg HT Yayın Akışı
Bloomberg HT
20:00
DOĞA RUTKAY’LA HER ŞEY BU MASADA
21:00
BLOOMBERG HT MAGAZİN
22:00
AYHAN SİCİMOĞLU İLE RENKLER
22:50
BLOOMBERG HT LİFE
23:45
GREAT AMERİCAN RAİLROAD JOURNEYS
Trt Müzik Yayın Akışı
Trt Müzik
20:30
DER SAADETTE BİR AKŞAM
21:00
YILDIZ AKŞAMI
22:30
TELLİ TURNAM
23:30
SON MEKTUP
National Geographic Yayın Akışı
National Geographic
20:00
İKLİM MESELESİ
21:00
KENNEDY: SON SAATLER
22:00
REAGAN: CİNAYET TEŞEBBÜSÜ
23:00
İKLİM MESELESİ
23:55
KENNEDY: SON SAATLER
00:50
REAGAN: CİNAYET TEŞEBBÜSÜ
Fashion TV Yayın Akışı
Fashion TV
20:30
SUNDAY SPECIAL
21:00
FASHION FILMS
21:30
FASHION FILMS
22:00
MIDNITE HAUTE
22:30
MIDNITE HAUTE
23:00
MIDNITE HAUTE
23:30
MIDNITE HAUTE
00:00
MIDNITE HAUTE
00:30
MIDNITE HAUTE
Disney XD Yayın Akışı
Disney XD
20:41
AZ SONRA...
20:45
MIGHTY MED
21:06
AZ SONRA...
21:10
PICKLE PEANUT
21:31
AZ SONRA...
21:35
TOY STORY TOONS S.1
21:40
MICKEY MOUSE
21:45
MARVEL AVENGERS
22:06
AZ SONRA...
22:09
ULTIMATE SPIDER-MAN
22:30
AZ SONRA...
22:33
BOYSTER
Kanal B Yayın Akışı
Kanal B
20:00
ANA HABER BÜLTENİ
21:00
YURDUN SESİ
23:00
BEYAZ PERDENİN NOTALARI
23:30
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE DEMİR YOLLA
00:00
GECE HABER BÜLTENİ
00:25
GÜNDEMİN İÇİNDEN
TVNET Yayın Akışı
TVNET
20:00
HABER
21:30
BÜYÜYEN TEHLİKE: OBEZİTE
22:00
4X4 FUTBOL
GS TV Yayın Akışı
GS TV
20:00
GS TV
21:00
GS TV
22:00
GS TV
23:00
GS TV
00:00
GS TV
Minika TV Yayın Akışı
Minika TV
20:30
HARİKA İŞLER TAKIMI
21:00
KELOĞLAN
21:30
DENİZ ALTI KAŞİFLERİ
22:00
KÜÇÜK PRENS
22:30
PETER PAN’IN YENİ MACERALARI
23:00
BAYKUŞ
23:30
DRAKERS
Home TV Yayın Akışı
Home TV
20:55
AMERICAN IDOL
21:50
BÜYÜK TASARIMLAR : AVUSTRALYA
22:55
BÜYÜK TASARIMLAR : AVUSTRALYA
Ntvspor Yayın Akışı
Ntvspor
20:00
BEST BALIKESİR - DAÇKA
20:55
YÜZDE YÜZ FUTBOL
22:30
90+
00:00
HABERLER
00:10
YÜZDE YÜZ FUTBOL
Olay TV Yayın Akışı
Olay TV
20:30
DİLLERDEKİ NAĞMELER
22:00
ANNELER VE KIZLARI
23:30
HABER
Mesaj TV Yayın Akışı
Mesaj TV
20:40
SAĞLIKLI GÜNLER
22:00
YABANCI SİNEMA
23:00
KORİDOR
ULKE Yayın Akışı
ULKE
20:15
TARİHTE YÜRÜYEN ADAM
21:15
ÜLKE ANA HABER
22:15
SIRADIŞI TARİH (TEKRAR
00:00
HABER
BJK TV Yayın Akışı
BJK TV
20:00
BJK TV
21:00
BJK TV
22:00
BJK TV
23:00
BJK TV
00:00
BJK TV
Sports TV Yayın Akışı
Sports TV
20:00
MODENA - PERUGİA
22:00
FUTBOL CENTER
23:00
ITTF MASA TENİSİ
Zone Reality TV Yayın Akışı
Zone Reality TV
19:00
FAIS TON TOP
23:00
TOP ALBUM
Tek Rumeli Tv Yayın Akışı
Tek Rumeli Tv
20:00
AKTÜEL
21:00
AKTÜEL
23:00
SİNEMA
Kanal 24 Yayın Akışı
Kanal 24
20:15
KADINLAR MECLİSİ
22:00
HABER
22:15
SERBESTİYET
23:00
HABER
23:15
SERBESTİYET
Animal Planet Yayın Akışı
Animal Planet
20:00
VAHŞİ HAYVAN KURTARMA
21:00
HAVUZ USTASI
22:00
TIMSAH EKİBİ
23:00
TIMSAH EKİBİ
00:00
NICK BAKER VE FARKLI...
00:55
NICK BAKER VE FARKLI...
Trt Okul Yayın Akışı
Trt Okul
20:00
KISA FİLM AKADEMİSİ
21:05
KISA FİLM AKADEMİSİ
22:05
BİR HİLAL UĞRUNA 15 TEMMUZ
22:25
DURR-İ MEKNUN
23:05
İYİ ORTA GOL GETİRİR
00:05
SAVUNMA ALANI
00:25
TATLI ŞEYLER
00:35
AMAN DOĞRU OLMASIN
Bursaspor TV Yayın Akışı
Bursaspor TV
18:00
BURSASPOR TV
21:00
BURSASPOR TV
00:00
BURSASPOR TV
Cartoon Network Yayın Akışı
Cartoon Network
20:25
TRANSFORMERS
20:50
ADVENTURE TIME
21:10
MONSTER HIGH WEBISODES
21:15
ADALET TAKIMI : AKSIYON
21:40
BEN 10
22:05
CLARENCE
22:30
KRAL ŞAKİR
22:55
SÜREKLİ DİZİ
23:20
SÜREKLİ DİZİ
23:45
GUMBALL
00:10
GUMBALL
00:35
KAFADAR AYILAR
Ulusal Kanal Yayın Akışı
Ulusal Kanal
20:00
TARİHTEN GÜNCELE
23:00
SİNEMA
Yaban Tv Yayın Akışı
Yaban Tv
20:30
SİZİN AV SAFARİNİZ
22:00
BALIKÇILIK DÜNYASI
22:30
AV PEŞİNDE
23:00
ZİRVEYİ ZORLAYANLAR
23:30
USTA
A Haber Yayın Akışı
A Haber
19:00
AKŞAM AJANSI
21:00
KADRAJ
23:00
GECE AJANSI
Eurosport Yayın Akışı
Eurosport
19:00
SNOOKER
21:55
HABERLER
22:05
KIŞ SPORLARI
23:00
BİATLON
23:30
TENİS