50. Yaşına Adım Atan Seren Serengil Instagram Hesabından Kendi Doğum Gününü Kutladı: “En Zor Doğum Günün”

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

50. Yaşına Adım Atan Seren Serengil Instagram Hesabından Kendi Doğum Gününü Kutladı: “En Zor Doğum Günün”

Bugün sansasyonel magazin kraliçemiz Seren Serengil’in 50. doğum günü! Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sivri diliyle can alma kapasitesine sahip yorumcusu Seren Serengil; bugün tam 50. yaşını kutluyor. Ancak bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşan Seren Serengil; yeni yaşını hasta yatağında kutluyor.

Seren Serengil

Hatta Instagram hesabından kendi doğum gününü de kutlamayı ihmal etmedi! Instagram hesabın aktif olarak kullanan ünlülerden biri olan Seren Serengil; genellikle Instagram’ı kendisini övmek ve hasımlarına laf sokmak için kullanmayı tercih ediyor. Hatta kendi güzel çıktığı fotoğraflarda yanındaki arkadaşlarını harcadığı da çok olmuştur! Ancak Seren Serengil tam bir Koç kadını; dünyada Koç burcu diye bir kavram olmasa bile yine Seren Serengil’e bakıp “Koç Burcu” derdik!

Seren Serengil ve Arto

Seren Serengil Doğum Gününü Kutladı!

Bugün ise Seren Serengil yine kendisine methiyeler düzen güzel yorumcu hiç büyümediğini ve 50 yaşında olsa da; zamanın kendisini için 17’de durduğunu söyledi; “Doğum günü kızı, en zor doğum günün belki. Hastaneleri kapı kapı dolaşarak iyileşmeye çalışarak geçsede günün. Ben seni bilirim sen o kadar güçlüsün ki kaç kere o hastanelerden hayal kırıklıkları ile çıkıp yine küllerinden doğdun; bu seferde iyileşerek çıkarsın çünkü sende bitmek bilmeyen bir enerji Tarifsiz bir güç var hiçbir zorluk hiçbir engel sana karşı duramadı sen yine bu savaşı da kazanırsın. Mücadeleci çalışkan inatçı bir keçisin. Bugün bir yaş daha aldın sansalarda sende zaman 17’de kaldı 🤪 Hiç büyütemedim ben seni.. Yıllar geçse de hiç büyümedin. Hep güvendin hep inandın hep kazık yedin ders almadın yine kazık yedin her şeyi bir tek annenden istedin. İstemek nedir hiç bilmedin mutlu olmayı değil hep mutlu etmeyi seçtin”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz