Acıtasyon mu Körlük mü? Sero Neyin Peşinde? Seren Serengil Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Takipçileri Selasını Verdi

Buket S

Haberler

14 Temmuz 2021

Acıtasyon mu Körlük mü? Sero Neyin Peşinde? Seren Serengil Öyle Bir Fotoğraf Paylaştı ki Takipçileri Selasını Verdi

Geçirdiği mide küçültme operasyonlarının ardından bir türlü eski sağlığına kavuşamayan Seren Serengil, dumping sendromunun ardından bir de safra kesesi taşı ile mücadele etmeye başladı. Söylemezsem Olmaz’ın finalinden önce hastaneye yatan ve operasyon geçireceğini söyleyen Serengil hala ameliyat olamadı.

Seren Serengil’İn Ameliyatı Yılan Hikayesine Döndü

Kış döneminden beri ameliyat olması gerektiğini, aksi taktirde yazı göremeyeceğini söyleyen Seren Serengil’in yılan hikayesine dönen hastalık mevzusu takipçilerini çileden çıkardı. Söylemezsem Olmaz’ın finalinden hemen önce hastaneye yatan ve safra kesesinde taş olduğunu öğrenen Seren Serengil, ertesi gün ameliyat olacağını söylemişti.

blank

Herkes Sero’dan gelecek ameliyat haberini beklerken ise o taburcu olup programa geri dönmüştü. Ünlü sunucunun hastanede yattığı sıralarda programa Seren Serengil yerine Deniz Akkaya davet edilmişti. Akkaya’nın yerinde yorumları ve profesyonel tavırları bir hayli beğenilince galiba Sero’yu korku sardı. Koltuğunu kaptırmamak için hastaneden çıkıp programa geldi.

blank

Finalin ardından ameliyat olacağını söyleyen Seren Serengil, program biter bitmez soluğu Fethiye’de aldı. Hem yatının restorasyonu ile ilgilenip hem de tatil yapan ünlü sunucu Kaş ve Kalkan sahillerine kadar indi. Temmuz ayının başında İstanbul’a dönen ünlü sunucu gelir gelmez hastaneye yattı.

blank

Ünlü sunucu hastanedeki her anını paylaşarak ne kanıtlamaya çalışıyordu bilemiyoruz, ancak ortaya öyle bir iddia atıldı ki yer yerinden oynadı. İddiaya göre Seren Serengil, evinde çalışan yardımcısını darp ettiği gerekçesi ile hakkında açılan davanın duruşmasına gitmemek için hastaneye yatmıştı.

Herkes Öldüğünü Sandı!

Bu hastane furyasını da bitirip duruşmadan kaçtıktan sonra tekrar Fethiye’ye giden Seren Serengil bu sefer de yatından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti. Çok zayıfladığını gösteren bir fotoğrafını instagramda paylaşan üblü sunucnun fotoğrafına kısa sürede yorum yağdı.

blank

Yeşil bikinisi ile ağzı açık bir şekilde yatan Seren Serengil adeta takipçilerine öldüğünü düşündürdü. Korkan takipçileri öyle yorumlar yazdı ki, okurken bizim ağzımız açık kaldı. Kimi takipçileri ajitasyon yaptığını iddia ederken, kimi de öldüğünü zannettiğini söyledi.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz