Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz’dan Seren Serengil’e İnsanlardan Kaçan Ünlüler! İşte O İsimlerin En İyi Dostları

Ayşegül S.

Haberler

28 Haziran 2021

Ada Masalı’nın Poyraz’ı Alp Navruz’dan Seren Serengil’e İnsanlardan Kaçan Ünlüler! İşte O İsimlerin En İyi Dostları

Star TV’nin yepyeni ve masmavi yaz dizilerinden birisi olan Ada Masalı dizisinin yakışıklı oyuncusu Alp Navruz bugün Instagram hesabından bir story paylaştı. Genç oyuncunun paylaşımı aynen dizideki karakteri Poyraz’ın gerçek hayata bir yansıması gibiydi. İşte takipçilerinin beğenisi toplayan o paylaşım!

Alp Navruz Dizide Kendisini mi Oynuyor?

Geçtiğimiz haftalarda ekranlara gelen ve yaz dizisi sevenlere buram buram bir ada rüzgarı gönderen Ada Masalı dizisi şimdiden belli bir hayran izleyici kitlesi oluşturmaya başladı. Başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı dizide Alp Navruz Poyraz adlı bir karaktere hayat veriyor. Adada yaşayan, akıllı ve bir o kadar da karizmatik bir karakter olan Poyraz, çoğu kişinin çekindiği ve insanlara karşı mesafeli duran bir karakter. Aslında son derece ince ruhlu bir insan olan Poyraz’ın en çok düşkün olduğu şeyler ise çocuklar ve hayvanlar.

Zorba ile Dostluk

blank

Dizide hayvanlara düşkün olan Poyraz karakterinin oyuncusu Alp Navruz, belli ki gerçek hayatında da sağlam bir hayvan sevgisine sahip. Zira köpeği Zorba ile birlikte çektikleri fotoğrafı story’sinden paylaşan Navruz ve Zorba’nın birbirlerine ne kadar bağlı oldukları her hallerinden belli.

Aras Bulut İynemli

Ünlüler arasında köpeği ile çok iyi anlaşan ve onu çok sevdiği belli olan bir isim de Aras Bulut İğnemli. Finale giden efsane dizi Çukur’un başrol oyuncusu olan İğnemli de sosyal medya hesabından köpeği Vinci ile bol bol fotoğraf paylaşan isimlerden.

Neslihan Atagül ve Vera

Vera’sını çok seven ve hatta Vera dışında doğayı ve hayvanları çok sevdiğini her fırsatta söyleyen ünlü isimlerden birisi de Neslihan Atagül. En son Sefirin Kızı dizisinde başrolde oynayan Atagül’ün Vera ile birlikte oldukları çok sayıda paylaşım var.

Seren Serengil

Seren Serengil de Noynoy ismini verdiği küçük bir dosta sahip. Ve hatta inanmayacaksınız ama Gülben Ergen’le küslüklerine Noynoy bile şahit. Öyle ki, Noynoy Gülben ismini duyduğu an havlamaya başlıyormuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz