Ağustos Ayında Nikah Masasına Oturacak Olan Seren Serengil Bu Sefer de Lahanacıyı Beğendi: “Yakışıklı Çocuk!”

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Ağustos Ayında Nikah Masasına Oturacak Olan Seren Serengil Bu Sefer de Lahanacıyı Beğendi: “Yakışıklı Çocuk!”

Söylemezsem Olmaz programı yine bizleri şaşırtmaya devam ediyor! Tiktok’ta yayılan “turşucu” rezaletine denk gelmişsinizdir; bu rezalet Söylemezsem Olmaz programında da yorumlanmaya başlayınca ortalık karıştı! Programın sivri dilli yorumcusu Seren Serengil, turşuları ayaklarıyla ezen lahanacıyı görünce kendinden geçti ve canlı yayında videodaki adama resmen yürüdü! Hatta programda konuk olmasını istedi ve Söylemezsem Olmaz’a davet etti!

Söylemezsem Olmaz

Söylemezsem Olmaz Evlilik Programına Döndü!

Her geçen gün absürtlüğün sınırlarının zorlandığı Söylemezsem Olmaz programında; geçtiğimiz günlerde Seren Serengil’in Engin Akyürek’e olan düşkünlüğü çok konuşuldu! Yakışıklı oyuncunun bir numaralı fanı olan Seren Serengil, canlı yayında Engin Akyürek’i öve öve bitiremedi. Hatta Arto ve Bircan Bali; Seren Serengil’i, Engin Akyürek’e yürümesi konusunda gazlamaya çalıştı! En son Seren Serengil, Mustafa Rahman Tohma ile aynı evde yaşıyordu sanki? Ağustos ayında nikah masasına oturacaklardı? Bizler mi yanlış hatırlıyoruz acaba?!

Seren Serengil ve Arto

Zaman zaman magazin programından, evlilik programına evrilen Söylemezsem Olmaz’da dün yine ilginç olaylar yaşandı! Tiktok’ta yayılan turşu rezaleti Söylemezsem Olmaz canlı yayınına kadar sirayet etti! Bilmeyenler varsa; turşu fabrikasından çekildiği iddia edilen görüntülerde çalışanlardan biri ayaklarıyla turşu tankının içine giriyor ve orada dans ediyor! Kısa sürede sosyal medyada yayılan bu görüntüler herkesin midesini bulandırmaya yetti. Bir kişi hariç, Seren Serengil!

Seren Serengil

Seren Serengil Lahanacıyı Beğendi Ortalık Karıştı!

Canlı yayında ekrana verilen bu görüntülerle dalga geçmeye başlayan Seren Serengil; “Turşularda ekşi kekremsi bir tat vardır ya, bu çalışanların ayak kokuları yüzünden oluyor işte. Tadını o veriyor” diyerek gülmeye başladı. Arto bu tarz görüntüleri yorumlamak istemediğini söyledikten sonra Seren Serengil, videodaki kişiyi çok beğendi; “Çok da sempatik çocuk, bunu kovsan da kovamazsın şimdi. Bak neler yapıyor. Bu lahanacıyı programda konuk etmek istiyorum. Hangi ruh haliyle bunu yaptı ve mutlu oldu mu merak ediyorum.” diyerek programa davet etti!

Bu sözlerin üzerine Seren’in kankitosu Arto; “Korkuyorum bu lahanacı geldiğinde çıkar mıkar bununla!” diyerek gülmeye başladı. Bircan Bali ise Seren Serengil’e; “Diyelim ki bu lahanacı DM’den yazdı sana ‘Seren Hanım beni beğenmişsiniz’ dedi ne yaparsın?” sorusunu sordu. Seren Serengil ise sevgilisi yokmuşcasına; “Benim için fark etmez, ekmeğini taştan çıkartsın, erkek olsun, adam olsun. İster lahanacı olsun. Diğerlerinin hiç işi yoktu. Evet bu çocuğun bunu yapmaması gerekiyordu ama çok da tatlı ve sempatik olduğu için kızamadım valla!” açıklamasını yaptı. Seren’in bu açıklamasından sonra reji ekibi canlı yayında güzel yorumcuya turşu getirmeyi de ihmal etmedi.

Ne turşuymuş arkadaş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz