Ağustos’ta Nikah Masasına Oturmaya Hazırlanan Seren Serengil’in Engin Akyürek Sevdası: “Görünce Heyecanlandım”

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Ağustos’ta Nikah Masasına Oturmaya Hazırlanan Seren Serengil’in Engin Akyürek Sevdası: “Görünce Heyecanlandım”

Söylemezsem Olmaz’ın diliyle can alma kapasitesine sahip yorumcusu Seren Serengil, Sefirin Kızı dizisinde Tuba Büyüküstün ile başrol oynayan Engin Akyürek’i ne kadar beğendiğini itiraf etti! Güzel yorumcunun önceki zamanlarda Neslihan Atagül hakkında çıkarttığı asparagas haberlerin nedeni de belli olmuş oldu!

Sefirin Kızı

Seren Serengil’in Engin Akyürek Sevgisi!

Seren Serengil’in ne kadar kaotik bir insan olduğunu bilmeyen yok! Gündeme gelmek için her fırsatı değerlendiren güzel yorumcu, bu uğurda birçok kişi hakkında asparagas haberler çıkartmaktan hatta bazen iftiralar atmaktan da geri durmuyor. Seren Serengil’in herhangi bir kişiyi övdüğü ya da sevdiği pek görülmüş bir olay değil!

Söylemezsem Olmaz

Fakat Seren Serengil’in Sefirin Kızı dizisinde rol alan Engin Akyürek sevgisi yerlere göklere sığmıyor! Her hafta hiç kaçırmadan Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünü izleyen güzel yorumcu, Instagram hesabından diziyi ve Engin Akyürek’i de övmeyi ihmal etmiyor. Hatta ara sıra Engin Akyürek’le başrolde oynayan Neslihan Atagül hakkında asparagas haberler ortaya atan Seren Serengil’in; güzel oyuncuya neden takık olduğu belli oldu!

Seren Serengil

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Sefirin Kızı dizisinin Sancar’ı Engin Akyürek; popüler kültüre yenik düşmüş ve kendisine bir Instagram hesabı açmıştı. Kısa süre içinde yüzbinlerde takipçiye ulaşan yakışıklı oyuncunun ilk takipçilerinden biri de; Seren Serengil oldu! Her fırsatta Engin Akyürek’i ne kadar çok beğendiğini ve sevdiğini dile getiren güzel yorumcu, dün Söylemezsem Olmaz programında Arto ve Bircan Bali’nin diline düştü.

Seren Serengil ve Engin Akyürek

Utangaç Seren!

Söylemezsem Olmaz’ın dün yayınlanan bölümünde konu Engin Akyürek’in Instagram hesabına gelince gözler Seren Serengil’e çevrildi. Bircan Bali ve Arto’nun “DM attın mı?, Konuştunuz mu?” sıkıştırmasından sonra “Asla öyle bir şey yapmam. Utanırım. Bir kafede görmüştüm, heyecanlandım resmen. ‘merhaba’ bile diyemedim!” diyen Seren Serengil’e Bircan Bali’den “Reklam arasında telefonunu alıp, storysine alev atacağım!” teklifi bile geldi!

Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Ağustos ayında nikah masasına oturacağı gerçeğini görmezden gelirsek bir sorun yok tabii… Fakat Seren Serengil’in; “Ben çok seviyorum Engin’i, çok beğeniyorum. Hiç kimseye benzemiyor. Kafede tek başına kitap okuyordu mesela, kimse yoktu yanında. O da ciddi ilişkiye gelemiyor, o da özgürlüğüne düşkün” açıklamasını yaparken, Bircan Bali’nin; “Tam senin tarzın!” çıkışı Seren’i kızdırdı!

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Bu arada Seren Serengil’in birlikte olduğu Mustafa Rahman Tohma’nın da Engin Akyürek’e benzemesi dikkatlerden kaçmadı…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz