Ağzına Bacağımı Sokarım! Seren Serengil-Yağmur Sarnıç Kavgasında Yeni Perde: Geri Adım Atmadı

Beyza S.

Haberler

19 Mart 2021

Ağzına Bacağımı Sokarım! Seren Serengil-Yağmur Sarnıç Kavgasında Yeni Perde: Geri Adım Atmadı

Seren Serengil ve Yağmur Sarnıç arasında sular durulmuyor. Seren Serengil hakkında ağıza bile alınmayacak sözler söyleyen Emre Aşık’ın eşi Yağmur Sarnıç bakın kendini nasıl savundu.

seren serengil-yağmur sarnıç

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç ile Seren Serengil arasındaki polemik bitmiyor. Daha önce Serengil’in kendisini ekranlarda eleştirmesine bozulan Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e adeta savaş açtı.

Boşanma Davası Bambaşka Bir Şeye Evrildi

Yağmur Sarnıç’ın eski eşi Emre Aşık ile arası zaten uzun süredir çok kötü. Boşanma davasını adam öldürtme, silahla tehdit gibi bambaşka şeyler de karışmıştı. Seren Serengil ise canlı yayında “Yağmur Emre Aşık’a zina yaptı” deyince olay koptu.

seren serengil-yağmur sarnıç

Seren Serengil, Yaşar İpek’in kendisinden sonra Yağmur Sarnıç ile ilişki yaşadığına dair dedikoduları duyunca da biraz yüklenmişti tabii ancak Yağmur Sarnıç’ın yazdıkları hepimizi şoka uğrattı.

Eski Defterler Ortaya Saçıldı

Yağmur Sarnıç ilk önce magazinin tozlu raflarından Seren Serengil’in çok eski bir röportajını paylaştı. Seren Serengil’e bekaret açıklamasını gündeme getiren Sarnıç’ın Serengil’i hedef alarak “Millete b.k atana kadar kendine bak önce moruk” sözleri de herkesi şoke etti.

Detaylar için:

seren serengil-yağmur sarnıç

Sonra Yağmur Sarnıç’ı tutabilen olmadı tabii. Adeta açtı ağzını yumdu gözünü. En son Seren Serengil’in vajinası hakkında söyledikleri tüm sosyal medyayı şoka soktu.

İşte Kendini Böyle Savundu

Sosyal medyadan çok tepki çekince Yağmur Sarnıç kendini savundu. Takipçileri tarafından Instagrama şikayet edilen Sarnıç ” Namusuma ve anneliğime laf ettirmem” diyerek kendini savunmaya geçti.

seren serengil-yağmur sarnıç

“Bir anne evladı için her şeyi yapar” diyen ünlü isim, takipçilerinden gelen yorumlara da ateş püskürdü. Instagram hikayesinden Seren Serengil’in tüm kadınlara şiddet uyguladığını söyleyen Yağmur Sarnıç’ı destekleyenler de oldu.

seren serengil-yağmur sarnıç

Seren Serengil ve Yağmur Sarnıç arasındaki polemik uzun sürecek gibi gözüküyor. Ortalık nasıl durulacak hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Beyaz kolcu 19 Mart 2021

Haksız buluyorum ben kendisini bence o laflar fazla ağır önce bir terbiyesini takınsın sonr gelsin el alemin namuslu konuşsun

Yorum Yaz