Aldatıldığını Sanıp Eve Kamera Koydu ve Kocasının Kadın Kıyafetleri Giydiğini Öğrendi! O Ünlü Televizyoncunun Kim Olduğu Ortaya Çıktı…

Dilek

Haberler

11 Kasım 2020

Aldatıldığını Sanıp Eve Kamera Koydu ve Kocasının Kadın Kıyafetleri Giydiğini Öğrendi! O Ünlü Televizyoncunun Kim Olduğu Ortaya Çıktı…

Geçtiğimiz günlerde hepimizi şaşırtan bir olayla karşı karşıya kalmıştık. İsmi saklanan ünlü bir televizyon yapımcısı, eşinin kendisini aldattığını düşünerek eve kamera yerleştirmiş ve gördüğü görüntüler karşısında şoka uğramıştı. Kocasının evde kadın kıyafetleri giyip peruk takarak dolaştığını fark eden A.B, eşine “nitelikli cinsel taciz” suçundan dava açmıştı. Bir sosyal medya hesabının paylaştığı bilgilere göre ünlü televizyoncu A.B’nin ve eşinin kim oldukları ortaya çıktı.

evde kadın kıyafetleri giyen adam

Annesine “Sen Yokken Eve Bir Kadın Geliyor” Demişti

Ünlü televizyon yapımcısı A.B, kendisi evde yokken kıyafetlerinin ve iç çamaşırlarının yer değiştirmesinden şüpheleniyordu. Çiftin 5 yaşındaki çocuklarının annesine “Sen yokken eve bir kadın geliyor” demesi üzerine eşinin kendisini aldattığını düşünen kadın, eve kamera yerleştirmişti. Aldatılma görüntüleri beklerken eşinin kadın kıyafetleri giyerek ve peruk takarak evde dolaştığını görünce gözlerine inanamadı.

Ünlü Yapımcının ve Eşinin Kimlikleri Ortaya Çıktı

Bir Instagram sayfasının yaptığı habere göre olaydaki kişilerin kimliklerinin ortaya çıktığı iddia ediliyor. Habere göre olayda ismi geçen ünlü televizyoncu, Niloya çizgi filminin yapımcısı ve senaristi olan Arzu Demirel Birinci. Söz konusu olayların baş kahramanı eşi K.B ise bir yazılım firmasında mühendis olarak çalışıyor. Çiftin fotoğraflarını hesabında paylaşan magazin sayfası, K.B’nin 2017 yılında iş için Amsterdam’a gittiğini ve oradaki yaşamı boyunca cinsel yöneliminde farklılıklar olduğunu iddia etti.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gündem çalkalandı durdu ama bulunan isimler ve fotoları burda 💁🏻‍♀️ rezillik mi yoksa bastırılan duygular mı bilemedim 😕

Zamazingo_sey (@zamazingo__sey)’in paylaştığı bir gönderi ()

Çocuğuyla Kadın Kılığında Oyun Oynadığı Ortaya Çıktı!

blank

Aynı Instagram hesabı, K.B’nin kadın kılığına girdiği haliyle çiftin çocuklarıyla oyun oynadığı ortaya çıktı. Babasının 5 yaşındaki çocuğuna verdiği çarpık cinsel bilgiler, çocuğun bunları hem annesiyle hem de psikologla paylaşması sonucu ortaya çıktı. Yapılan araştırmalarda çocuğun, babasının kadın kılığına girdiğini bildiği tespit edildi. Arkadaşları ile oynadığı bir oyunda, “Babam çok komik çünkü annemin kıyafetlerini giyiyor” dediği ortaya çıktı.

Fotoğrafların Paylaşılmasına Sosyal Medyadan Tepki Geldi

blank

Görüntülerin bir anda viral olması ve her yerde paylaşılması bazı kişileri rahatsız etti. Birçok kişi babanın çocuğunun psikolojisini ağır derece etkilediğini ve ceza aldığını düşünse de görüntülerin paylaşılmasını doğru bulmadı. Kişilik haklarının ihmal edildiği ve çocuğun ileride babasının görüntülerini internetten görmesinin daha büyük problemlere sebep olabileceği yönünde eleştiriler geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz