Alişan’ın “Çıkar Evliliği” İmasına Cevabı Çok Ağır Oldu! Seren Serengil de Altta Kalmadı: “Cahil olan anlamaz”

Dilek Yeğin

Haberler

18 Şubat 2021

Alişan’ın “Çıkar Evliliği” İmasına Cevabı Çok Ağır Oldu! Seren Serengil de Altta Kalmadı: “Cahil olan anlamaz”

Magazin kraliçesi Seren Serengil ve ünlü şarkıcı Alişan arasındaki polemik büyüyor. Alişan’ın sert açıklamalarının ardından Seren Serengil’den şaşırtan bir hamle geldi!

Seren Serengil Alişan Buse Varol

Magazin kraliçesi Seren Serengil, girdiği polemiklerle ve acımasız eleştirileriyle meşhur. Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından biri olduğu için de eleştiri konusunda işi daha kolay! Seren Serengil, son olarak geçtiğimiz günlerde ikinci çocuklarına kavuşan Alişan ve Buse Varol çiftini hedef almıştı.

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto üçlüsü, Alişan’ın mükemmel bir baba olduğunu söyledi. Ama bu övgüden sonra ince ince Buse Varol’u gömmeye başladılar! Seren Serengil, “Ne isterse yapılıyor” derken Arto da Buse Varol’u kast ederek, “Kız o kadar akıllı ki” dedi.

Seren Serengil Buse Varol

Sonra da Seren Serengil eleştirinin ayarını kaçırarak, “Kız hayatında görebileceği en iyi şekilde ve şartlarda yaşıyor. Çok önemli ve ünlü bir oyuncu değildi zaten” dedi. Buse Varol’un bu evlilikle hayatını garantiye aldığını söyleyen Seren Serengil, yine Alişan’ı överek konuyu kapattı. Ama Alişan bu sözlere çok sert karşılık verdi!

“Para için evlenenlerin sonu belli”

Alişan Buse Varol

Alişan, muhabirlere önce “Konu hakkında hiçbir şey söylemek istemiyorum” dese de kendini tutamadı. Öfkesi yüzünden belli oluyordu zaten!

Alişan Seren Serengil

Eşim evlenirken bana ‘Parası var’ gözüyle bakmadı. Onlar eskiden evlilik programlarında oluyordu” diyen Alişan, “Birbirimizi çok sevdik ve evlendik. Kimin ne kadar parası var, mevkisi, şusu busu var diye düşünerek evlenenlerin sonunu görüyoruz” diyerek büyük bir taş da attı!

Buse Varol Alişan

Ünlü şarkıcı, “Aşkımızın içinde maddi hiçbir şey yok. Neyim varsa eşimin. Kimse kimseden bir çıkar sağlamak için evlenmedi” dedi ve konuyu kapattı! Seren Serengil ise bu sert tepkiye “Söylemezsem Olmaz”da çok konuşulacak bir karşılık verdi.

Sözlerinin Arkasında Durdu

Seren Serengil

Seren Serengil, “Çıkar evliliği yaptılar demedim. Hayatını garanti altına aldı dedim ve bu sözlerimin arkasındayım” dedi. “Sohbet ederken ‘Şu arkadaşımız da zengin birisiyle evlendi, iyi oldu’ deriz hep, bu birbirlerini sevmiyorlar demek değil” diyerek kendini savundu.

Buse Varol’un çok kazanan bir oyuncu olmadığını söyleyen Seren Serengil’e “Onu bu evlilikle tanıdık sonuçta” diyen Arto da destek çıktı. Seren Serengil’in “İyi bir evlilik yaptı demek istedim” sözleri ise güzel bir deyimi hatırlattı, çevir kazı yanmasın!

Seren Serengil Alişan Buse Varol

Geçen hafta, “Kız çok akıllı, her istediğini yaptırıyor” sözleriyle maddiyat konusunda imalarda bulunan Seren Serengil, şimdi de “Çıkar için evlendi demedim. Ama cahil olan onu o şekilde anlar” diyerek kendini savundu. “Cahil” lafı bu polemiği daha da büyütecek gibi duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz