Aman Arto Duymasın! Seren Serengil’in İddiası Ortalığı Karıştırır: “Ben Olmazsam Program Gider!”

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Aman Arto Duymasın! Seren Serengil’in İddiası Ortalığı Karıştırır: “Ben Olmazsam Program Gider!”

Söylemezsem Olmaz programının mihenk taşı Seren Serengil, bildiğiniz gibi bu hafta “Dumping Sendromu”yla başa çıkabilmek için kendini doğaya vurdu! Önce Sapanca, ardından Bodrum ve son olarak da Fethiye’ye giderek tedavisine odaklanan Seren Serengil; eğer programa geri dönmezse Söylemezsem Olmaz’ın yayından kaldırılacağını iddia etti. Aman bu sözleri Arto ya da Bircan Bali duymasın!

Söylemezsem Olmaz

Geçtiğimiz hafta Neslihan Atagül’ün rahatsızlığı için “abartıyor” diyen Seren Serengil, ertesi gün Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşınca soluğu hastanede aldı. Bir haftadan uzun süredir iyileşmek için çaba gösteren Seren Serengil; dinlenerek vücut direncini arttırmaya çalışıyor.

Seren Serengil

Seren Serengil Hasta Yatağında Bile Ortalık Karıştırıyor!

Bu süre içinde Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz’a katılamayan Seren Serengil; programdaki diğer yorumcular Bircan Bali ve Arto’nun yokluğunu aratmayacağını söylemiş ve Pazartesi ya da Salı günü programa döneceğini ifade etmişti. Fakat Söylemezsem Olmaz programının kendisinden önce de yayında olduğunu unutan güzel yorumcu; onsuz programın devam edemeyeceğini düşünüyor!

Seren Serengil ve Arto

Kendini iyileştirme sürecinde Instagram’ı da elinden düşürmeyen Seren Serengil; önce Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterini canlandıran Burak Sergen’in hastalığını Melis Sezen’in hayat vermediği Derin karakterine bağladı ardından da Söylemezsem Olmaz programının kendisi olmadan devam edemeyeceğini iddia etti.

Seren Serengil

“Ben Olmazsam Program Gider!”

Instagram’da yorum yapan takipçilerine cevap vermekten geri durmayan Seren Serengil, bir süre dinlenmesini ve kendini toplamasını tavsiye eden takipçisine cevap verdi ve programından onsuz gitmeyeceğini söyledi; “O kadar insan ekmek yiyor. Program gider olmaz, bir hafta izin kullandım Salı günü yayındayım inşallah!”

Seren Serengil’i Söylemezsem Olmaz programında görmekten çok memnunuz fakat güzel yorumcu programa dahil olmadan önce de; Bircan Bali, Ece Erken’le birlikte Söylemezsem Olmaz programında yorumculuğa devam ediyordu zaten! Söylemezsem Olmaz’ın Seren Serengil’le var olmadığını biri söyleyebilir mi biri güzel yorumcuya?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz