Aman Seren Serengil Duymasın! Masumiyet’in Olay Üçlüsü İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’dan Yeni Poz

Dilek Yeğin

Haberler

12 Mart 2021

Aman Seren Serengil Duymasın! Masumiyet’in Olay Üçlüsü İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’dan Yeni Poz

Son günlerin en çok konuşulan dizilerinden “Masumiyet”in setinde eğlence gırla gidiyor. Dizinin olay üçlüsü İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü birlikte çok gülüyor.

Masumiyet

Geçtiğimiz haftalarda ekran macerasına başlayan “Masumiyet” dizisi geçen yazdan beri gündemdeydi. “Yaşı 19” ismiyle ekrana geleceği konuşulan dizi, Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ı setlere döndürdüğü için çok merak ediliyordu. Ancak kimse dizinin bu kadar sansasyonel olacağını beklemiyordu!

İlayda Alişan

Dizi, mutsuz bir evliliği olan 2 çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) kızı için verdiği mücadeleyi anlatıyor. 19 yaşındaki kızı Ela (İlayda Alişan) yaşıtı bir üniversite öğrencisi yerine babasının 35 yaşındaki patronuna aşık oluyor. Üstelik bu adam evlenmek üzere! Ela’ya korkunç bir şiddet uygulayan sevgilisi onu yol kenarına atıp kaçıyor. Dizi de bu noktadan itibaren Ela ve annesinin adalet arayışını anlatmaya başlıyor.

Serkay Tütüncü İlayda Alişan

“Masumiyet”, aşk üçgenini iyiler-kötüler üzerinden kurmaması ve kadına karşı şiddeti tüm boyutlarıyla ele almasıyla dikkat çekti. Örneğin, sosyal medyanın kadınların hak arayışı için çok önemli olması, zengin ve nüfuzlu ailelerin işin içinden sıyrılması gibi detaylar ilk kez bu kadar açık verildi.

Deniz Çakır Masumiyet

Ama Ela’ya şiddet uygulayan kişinin kimliğinin gizli tutulması izleyicide soru işaretleri yarattı. Sevgilisi yerine onu bir kadının da dövdürmüş olabileceği imaları, diziye daha ilk bölümlerde zarar verdi. Çünkü izleyiciler klişe bir entrika ve “kadının kadına düşmanlığı” yerine, kurtuluş mücadelesi görmek istediklerini söylüyor. Öte yandan, dizi zorlu bir günde tuttuğu için oyuncular çok mutlu!

Aman Seren Serengil Duymasın!

“Masumiyet”, sezonun en sevilen işlerinden “Sadakatsiz” ile aynı gün yayınlanıyor. Ana odakta ihanet olmasa da, “Masumiyet” de bir aşk üçgenine yer veriyor. Ela (İlayda Alişan), İlker (Serkay Tütüncü) ve İrem (Deniz Işın) dizide kötü ama sette çok iyi anlaşıyorlar!

İlayda Alişan Serkay Tütüncü Deniz Işın

“Sadakatsiz” dizisinde çekilen set fotoğraflarına fena saran Seren Serengil, bakalım bu pozlara ne diyecek?

“İşler iyice karıştı”

Seren Serengil

Serkay Tütüncü, aşk üçgeninin kahramanlarının beraber fotoğraf paylaşmasının ardından bir bomba daha patlattı. Dizide İlker’in babasını oynayan Ertuğrul Postoğlu ve İlayda Alişan’ın dans ettiği anlar, Seren Serengil’e kriz geçirtebilir!

Serkay Tütüncü’nün de “Haydaa, işler iyice karıştı” diyerek paylaştığı video, Deniz Çakır skandalına rağmen sette keyiflerin yerinde olduğunu da gösteriyor.

Benzer Haberler

Nigar Quliyeva 13 Mart 2021

Azərbaycan’dan MASUMİYET dizisini her çarşamba severek izleyirem. Çok sevdim bu dizini. Hiç bitmesin bu dizi SEZON FİNALİ yapsın

Nigar Quliyeva 16 Mart 2021

Yönetmen nolur Masumiyet dizisini erken bitirme. İlk bölümden dizinin konusunu ve oyuncularını çok sevdim. Bu dizi biterse çok üzülürüm. SEZON FİNALİ yaparsa sevinirim.

Yorum Yaz