Arto’nun Çilesi Bitmiyor! Türkiye’de Seren Serengil New York’ta Demet Akalın’dan Çekiyor

Dilek

Haberler

5 Haziran 2021

Arto’nun Çilesi Bitmiyor! Türkiye’de Seren Serengil New York’ta Demet Akalın’dan Çekiyor

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, New York tatiline kankası Arto ile birlikte devam ediyor. New York sokaklarının altını üstüne getiren çılgın ikili, bugün de fahri trafik polisi oldu!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, Alişan’la birlikte sunduğu sabah programının bitişinin hüznünü yaşıyordu. Pandemi sahne hayatını bitirince televizyona dönen ikili, bir sezon ekranda kalabildi. Ünlü şarkıcının ekibi çok sevdiği ayrılık videolarından belli oluyordu. Ne var ki, üzüntüsünü yaşayamadan kendini yeni bir kavganın içinde buldu! Seda Sayan’dan gelen, “Sizin yerinize ben başlıyorum” mesajı, Demet Akalın’ın sinirlerini alt üst etti. Instagram’da atışan ikili, yaza tatsız tuzsuz bir giriş yaptı. Demet Akalın’ın kavgalı olduğu ünlülerin sayısı da bir kişi artmış oldu!

Neyse ki, Demet Akalın işi daha fazla uzatmadı ve çok özlediği sahnelere dönmek için hazırlıklara başladı. Ünlü şarkıcı, hayatın normalleşmeye başladığı ABD’de konser vermeye hazırlanıyor. Birkaç gün önce New York’a giden Demet Akalın, yorgun bir sezonun stresini gezip eğlenerek atıyor. Henüz konser vermedi ama New York sokaklarının altını üstüne getirdi! Dün New York’a giden kankası Arto da ona eşlik etti. Çılgın ikilinin eğlence dolu anları takipçilerini de çok güldürdü.

Trafik Polisi Oldu

Arto

Dün güzel havanın tadını çıkaran Demet Akalın ve Arto ikilisi, bugün yağmurlu havanın cefasını çekti. Neyse ki, Arto işleri kolaylaştırmayı başardı!

Yağmurda karışan trafiği düzenlemek Arto’ya düştü. Adeta bir trafik polisi gibi davranan Arto’yu, kankası Demet Akalın da güçlü tezahüratlarla tebrik etti. Bakalım, çılgın ikili daha ne işlere bulaşacak New York’ta? İyi eğlenceler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz