Aşıklara Nazar mı Değdi? Seren Serengil Daha Fazla Dayanamadı! Tohma’ya Demediğini Bırakmadı

Beyza S.

Haberler

6 Haziran 2021

Aşıklara Nazar mı Değdi? Seren Serengil Daha Fazla Dayanamadı! Tohma’ya Demediğini Bırakmadı

Söylemezsem Olmaz’ın lafını esirgemeyen sunucusu Seren Serengil sosyal medyadan isyan etti. Ünlü ismin şok sözleri “Evlilik yolunda olduğu sevgilisi Tohma ile araları mı bozuluyor?” şeklinde yorumlandı.

seren serengil-tohma

İsmini ilk assolist ve oyuncu olarak duyuran Seren Serengil, magazin tarihinin en gözde isimlerinden biri. Her yaptığıyla olay olmayı başaran ünlü isim, şimdilerde Beyaz Tv’de yayınlanan fenomen program Söylemezsem Olmaz’ın sunuculuğunu üstleniyor. Özellikle yaptığı photoshop hatalarıyla gündemden düşmeyen Seren Serengil, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla herkesin dikkatini çekiyor.

seren serengil-tohma

Olaylı ilişkilerin ardından Seren Serengil aşkı Mustafa Rahman Tohma’da bulmuştu. Bir süredir mutlu bir ilişkileri olan ünlü ikili sosyal medyadan da birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiriyor. Seren Serengil sağlık problemleri yaşarken de kendisine sürekli destek olan Tohma ile birlikte evlilik kararı bile almıştı.

“Bana Annem Karışamamış”

Sevgilisi Tohma ile tatilde olan Seren Serengil’den oldukça ilgi çeken bir paylaşım geldi. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaşadıklarına isyan etti. Instagram hikayesinde “Bazen sıkılıyorum… Geliyorlar bana… İyisin güzelsin hoşsun ama bana annem karışmamış bu dünyada ona eyvallahım olmamış” diyen Seren Serengil’in bu sözleri sevgilisi Tohma için dediği iddiaları dolanmaya başladı.

seren serengil-tohma

Sürekli annesinin çok baskıcı olduğundan bahseden hatta annesini Camdaki Kız’daki karaktere benzeten Seren Serengil bildiğiniz gibi baskılanmaya ve kendisine karışılmasına dayanamıyor. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Tohma ile benzer bir sebepten tartışan Serengil aynı tavrını orada da korumuştu.

Şeyma Subaşı’na Dedikleri Olay Yarattı

seren serengil-tohma

Mısırlı milyarder sevgilisinden evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, yüzüğünün fiyatının yanlış söylenmesine sinirlenmiş, Instagram üzerinden basın mensuplarına tepki göstermişti. Seren Serengil ise Şeyma Subaşı’nın dediklerine kayıtsız kalamadı. Ünlü isim “Türk basını aldınız mı cevabınızı? Allah’ın kenar mahalle dilberine kutu açan bir kızı, kutu açmaya gelip de başkasıyla evliyken hamile kalan, defalarca kez yarışmalara gidip ünlü olmaya çalışmış, hiçbir mesleği olmayan bir kızı aylardır işliyorsunuz. Buna kendini bir halt zannettirdiniz.” diyerek Şeyma Subaşı’na tepkisini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz