Asıl Derdi Annesi! Seren Serengil Stresten Uzak Durmak İçin Tatile Çıktı Ama Annesinin Etkisinden Çıkamadı

Dilek

Haberler

17 Nisan 2021

Asıl Derdi Annesi! Seren Serengil Stresten Uzak Durmak İçin Tatile Çıktı Ama Annesinin Etkisinden Çıkamadı

Sağlık sorunlarıyla boğuşan Seren Serengil’in annesiyle derdi bitmiyor. Dün akşam sürekli Ferdi Özbeğen şarkıları paylaşan Serengil, bunu bile annesine bağladı!

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, unvanına yakışır bir biçimde magazin yorumculuğu yapıyor. Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın en sansasyonel yüzü olan ünlü isim, bir süredir programından uzakta. Çünkü yaşadığı sağlık problemlerini hafife aldığı için canlı yayının ortasında bayılıverdi. Durumunu toparlamakta zorlansa da iyileşeceği bekleniyor. Bu yüzden de stresten uzak durması ve sağlığına dikkat etmesi gerekiyor. Ama o hep ortalığı karıştırmanın ve kendini üzmenin bir yolunu buluyor.

Ameliyatını Bile Gizlemiş

Seren Serengil Öztürk Serengil

Aslında, Seren Serengil hayata 6-0 önde başlayan biri! Ünlü Yeşilçam oyuncusu Öztürk Serengil’in ve “jet sosyete” Nevin Teoman’ın kızı olan Seren Serengil, çok iyi imkanlar içinde büyümüş. Babası, bebekken altı bir saat ıslak kaldı diye üç dadıyı kovmuş, düşünün! Ama el bebek gül bebek yetiştirilme durumu Seren Serengil’i mutlu edememiş. Çünkü o küçükken ailesi boşanmış ve bu pek sakin bir şekilde olmamış!

Seren Serengil Nevin Teoman

O da hayatı boyunca ailesini, özellikle de annesini, suçlamış ve ona zıt hareket etmiş. Annesi onu İsviçre’ye okumaya gönderdiğinde kaçıp Türkiye’nin en genç assolisti olmayı seçmiş. Kimi beğenmediyse onunla evlenmiş. “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim” açıklaması hala akıllarda! Son vukuatı da annesinden gizli geçirdiği ikinci ameliyat ve bu sürecin sonunda yaşadığı Dumping Sendromu. Çoğu zaman “Annem beni kurtarır” diye düşünse de, son zamanlarda annesine sitem etmenin dozunu artırdı. Geçen hafta “Camdaki Kız”ın korkunç karakteri Feride’ye bile benzetmişti!

Şarkılar da Onun Yüzünden

Seren Serengil Nevin Teoman

Seren Serengil, şehirden ve stresten uzaklaşmak için ufak bir tatile çıktı ama kaçamadı! Sağlığı konusunda yaşadığı sıkıntılar yüzünden umutsuzluğa düşen Seren Serengil, dün akşam sürekli Ferdi Özbeğen’in hüzünlü şarkılarına sarıldı. Söylediğine göre bu da annesi yüzünden!

Annesinin babasını uzun süre unutamadığını ve sürekli bu şarkıları dinlediğini söyleyen Seren Serengil, “İlkokul ve ortaokul dönemimden itibaren bu şarkılarla büyüyen bir çocukluğum oldu” dedi. Sağlığı için gittiği tatilde bile geçmişine ve annesine takılıp kalması iyi değil. Umarız, kısa zamanda toparlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz