Aşklarına Nazar mı Değdi? Tatil Seren Serengil’e Yaramadı ! Boş Kalınca Tohma’yı Gömmeye Başladı: Sen Tarlada..

Buket S

Haberler

13 Temmuz 2021

Aşklarına Nazar mı Değdi? Tatil Seren Serengil’e Yaramadı ! Boş Kalınca Tohma’yı Gömmeye Başladı: Sen Tarlada..

Hastalıklarla boğuşmaktan bir türlü kurtulamayan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde ameliyatlardan önce güç toplamak için hastaneye yattı. Hastaneden çıkar çıkmaz da soluğu tatilde aldı. Yatında bir nevi inzivaya çekilen Serengil’e sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve yakın ardakaşı Yelda Aslan eşlik etti. Ancak inziva hali Seren Serengil’e yaramadı, ünlü sunucu Tohma’yı gömmekten kendini alamadı.

Hastalıklar Yakasını Bırakmadı

Seren Serengil dumping sendromundan sonra bir de safra kesesindeki taşlarla uğraşmaya başladı. Gücü yerinde olmadığı için ameliyatların sürekli ertelendiğini söyleyen Serengil, geçtiğimiz hafta birkaç gün hastanede yattı. İlaçlar, serumlar ve özel bir beslenme reçetesi ile sağlığına kavuşmayı hedefleyen Sero’ya sevgilisi Tohma ve yakın arkadaşı Yelda Aslan destek oldu.

Sevgilisi ve Arkadaşı Etrafında Pervane Oluyor

blank

Bir saniye bile yanından ayrılmayan sevgilisi Tohma, Seren’in bir dediğini ikiletmiyor. Özel reçetesine uygun yemeklerden tutun da narenciyeli sularına kadar her detayla yakından ilgileniyor. Bir de gemici bulmakta zorlandıkları için, çapa atma, halat bağlama gibi işleri de Tohma yapıyor.

blank

Seren Serengil sevgilisinin bu hallerini zaman zaman çok taktir etse de, bazen şaka ile karışık göndermeler yapıp adeta Tohma’yı gömüyor. Hele ki şu sıralar işsiz kalmak yaramamış olacak ki, bu göndermelerin dozu gittikçe artıyor. Sevgilisi ve arkadaşı etrafında döndükçe Seren Serengil hastalık düşüncelerine gömülüp, iyice ortamdan soyutlanıyor.

Seren Serengil’İn Karanlık Tarafı Ortaya Çıkıyor!

blank

Bugün yaptığı sosyal medya paylaşımları da bu durumu kanıtlar nitelikteydi. Görüntülerden birinde arkadaşı yatın güvertesini çekip paylaştı ve “Seren salıncağında” şeklinde not düştü. Görünüşe göre Seren Serengil yine melankolik düşünlere dalıp sessiz köşesine çekilmişti.

Bir diğer görüntü ise Seren Serengil’in kendi objektifinden sosyal medyaya yansıdı. Tohma balık tutarken “2 yıldır bir hamsi bile tutamadın. Sen çiftçi adamsın balık tutmak senin neyine” sözleriyle sevgilisine şaka yaptığını düşünen Sero, Tohmayı bir güzel gömdü, sonra da o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Bu durum takipçilerine “Aşklarına nazar mı değdi?” sorusunu sordurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz