Bacaklarının Kesilmesini Göze Alarak Reklam Çekti: Seren Serengil’den Düşmanlarına Yanıt Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Bacaklarının Kesilmesini Göze Alarak Reklam Çekti: Seren Serengil’den Düşmanlarına Yanıt Gecikmedi!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil bedenen Maldivler’den dönmüş olsa da ruhu bir türlü Türkiye sınırlarına geri dönemedi! Kendi ayakkabı ve mayo markasının çekimleri için manken olan Seren Serengil; kendisine gelen sosyal medya yorumlarına cevap vermeyi de ihmal etmedi.

Hastalıkla Mücadelesi!

Her söylediği sözle magazin gündemini karıştırmayı başaran güzel yorumcumuz Seren Serengil Söylemezsem Olmaz programının bel kemiği. Geçtiğimiz haftalarda kilo verme ameliyatı sonrasında zayıflamasını durduramayan ve “Dumping Sendromu”na yakalanan Seren Serengil; Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşarak hastanelik olmuştu. Seren Serengil’in bünyesi narkoz almaya müsait olmadığı için “Geri Dönüşüm Ameliyatı” olamamıştı.

blank

Modern tıptan umduğunu bulamayınca da soluğu Mustafa Rahman Tohma ile birlikte sırayla; Sapanca, Bodrum ve Fethiye’de aldı. Kendisini doğanın huzurlu kollarına emanet eden Seren Serengil bir hafta boyunca Söylemezsem Olmaz programından da ayrı kaldı. Hatta Instagram’da kendisine “Programı bırak, biraz dinlen!” diyen bir takipçisine; “Ben olmazsam program yürümez, kaç kişi oradan ekmek yiyor!” cevabını vermiş ve kendisi olmadan Söylemezsem Olmaz’ın izlenmeyeceğini iddia etmişti.

blank

Seren’den Şop İddialarına Yanıt!

Ancak Seren Serengil kozmetik sektörünü çok sevmiş olacak ki; bu defa da mayo ve ayakkabı markası çıkartarak moda sektörüne de adım attı. Geçtiğimiz haftalardan beri ürünlerinin tasarım ve imalatı için koşturan Seren Serengil; Mayıs sonunda satışa sunulacak ürünlerinin mankenliğini de üstlenmeyi ihmal etmedi. Çekimler için Maldivler’e giden güzel yorumcumuz sosyal medyadan oldukça tepki aldı.

Birçok kişi Seren Serengil’in şop sevdasına dem vururken kendisi eleştirilere elbette sessiz kalmadı; “Halatlar bacaklarımı kesse de koleksiyonumun aşkına 38 derecede çekimlerimi tamamlayabildim. Bazıları da Photoshop demişler, kapak mahiyetinde bu videoyu paylaşıyorum. 😆 Hayatımın en güzel hissettiğim dönemindeyim. Inanmayanlara teşekkür ediyorum. Onlar inanmadıkça ben mutlu oluyorum. Demek ki inanılamayacak kadar güzelim 😁😁”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz