Başı Dertten Kurtulmuyor! Seren Serengil’in Çok Övündüğü Markasıyla İlgili Yeni Bir Gerçek Ortaya Çıktı

Dilek

Haberler

15 Haziran 2021

Başı Dertten Kurtulmuyor! Seren Serengil’in Çok Övündüğü Markasıyla İlgili Yeni Bir Gerçek Ortaya Çıktı

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın yorumcularından Seren Serengil, kendine ait bir ayakkabı koleksiyonu oluşturmaya heveslendi. Ama işler umduğu gibi gitmedi!

Seren Serengil

Seren Serengil, tanınmaya başladığı ilk günlerden beri sansasyonlardan kurtulamayan bir isim. Nerede bir olay varsa orada Seren Serengil de mutlaka vardır ya da dahil olacaktır! Son yıllarda, bu tarzına en uygun işi de buldu. Uzun bir süredir magazin gündemini yorumlayan Seren Serengil, bu sezon da sevilen program “Söylemezsem Olmaz” ile ekrana geldi. Ancak başından öyle şeyler geçti ki, programda kendisi de yorumladığı ünlüler kadar yer tuttu!

Sağlık Durumuyla İlgili Tuhaf İddia

Seren Serengil

Uzun bir süredir Dumping Sendromu ile boğuşan Seren Serengil, canlı yayının ortasında bayılınca hemen hastaneye kaldırıldı. Birkaç gün yoğun bir tedavi gördükten sonra taburcu edilse de, stresten uzak kalması ve tedaviye ayakta da olsa devam etmesi söylendi. Bu tavsiyelere uymaya çalışsa da, durumunun kötülediğini söyleyen ünlü isim, hayati derecede önemli iki ameliyat olması gerektiğini söyledi. Doktorunun uyarısına göre, bu ameliyatları olmazsa önümüzdeki yılı zor çıkarırmış! Ama bazı Instagram kullanıcıları Seren Serengil’in söylediklerini yalanlıyor. Ameliyatların söz konusu olmadığını, hastaneye çok daha basit bir sebepten yattığını söylüyorlar!

Kim haklı bilemiyoruz ama Seren Serengil’in başının dertten kurtulmadığı kesin. Şimdi de, büyük bir hevesle oluşturduğu ayakkabı koleksiyonuyla ilgili çalıntı olduğu söylentileri dolaşıyor!,

Ayakkabının Asıl Sahibi Kim?

Seren Serengil’in ayakkabı tasarımlarıyla ilgili daha önce de çalıntı olduğu iddiaları ortaya atıldı. Ancak Seren Serengil bu konuda hiçbir açıklama yapmadı. Son gelişmelere bakarsak, hiçbir zaman yapmayacağını da söyleyebiliriz!

Seren Serengil’in bir takipçisi, en havalı ayakkabı modellerinden birinin daha “çakma” olduğunu ortaya çıkardı. Bu takipçi, ayakkabı tasarımının asıl sahibine ulaşarak durumdan haberdar etti. Fotoğrafa kadar alındığını gören tasarımcı hemen Seren Serengil’e ulaşmaya çalıştı.

Seren Serengil

Ama tasarımcı Seren Serengil’e mesaj atınca blok yedi!

Seren Serengil

Seren Serengil’in sayfasında ise şu an bu fotoğraf yok. Ama ayakkabı modelini paylaşmaya ve övmeye devam ediyor! Bakalım, bu tasarım skandalları daha nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz