Bekaretini “Annesine İnat” Veren Seren Serengil’den Bir Garip Anneler Günü Paylaşımı: “Benim Annem Olmak Bile Güzeldir!”

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Bekaretini “Annesine İnat” Veren Seren Serengil’den Bir Garip Anneler Günü Paylaşımı: “Benim Annem Olmak Bile Güzeldir!”

Söylemezsem Olmaz’ın kaos yüklü yorumcusu Seren Serengil’in anneler günü paylaşımı bile olay oluyor! Annesi Nevin Teoman’la arası bir türlü düzelmeyen yorumcumuzun Anneler Günü kutlaması da oldukça ilginç oldu. Böyle bir günde bile kendini övmekten geri durmadı.

Nevin Teoman ve Seren Serengil

Yıllardır hem assolist hem de magazin yorumcusu kimliğiyle karşımıza çıkan Seren Serengil her katıldığı programda ya da verdiği röportajda ailesiyle sorunları olduğunu anlatmaktan geri durmadı. Hatta bundan yılllaaar yıllaaaar önce ilk assolist olduğu yıllarda bir gazeteye röportaj veren Seren Serengil; “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim!” cümlesiyle bizleri bugün bile şaşırtmayı başarıyor.

Nevin Teoman ve Seren Serengil

Seren Serengil Tarzında Anneler Günü Kutlaması!

Instagram’da da her fırsatta annesine laf çarpmaktan geri durmayan Seren Serengil, bugün Anneler Gününde annesi Nevin Teoman’ı elbette unutmadı. Ancak Seren Serengil’in Anneler Günü paylaşımı biraz kendine has ve garipti! Hatta laf arasında kendisini övmeyi de ihmal etmedi.

Anneler Günü için Nevin Teoman’ın bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Seren Serengil, altına şu yazıyı da not düşmeyi ihmal etmedi; “Şöyle sarmaş dolaş fotoğrafımızı aradım bulamadım.. 🙂 Şimdi diyeceksin ki ‘Ben sevgimi sana yaptıklarımla, verdiklerimle gösteririm. Makbul olanı budur kuru kuruya sevgi değildir’ dersin hep.. Ben de zaman içinde bunu kabullendim. ‘Annem cok sarılmaz etmez, sevgisini göstermez ama o beni çok seviyor çünkü ne istersem alıyor en iyi okullarda en iyi şartlarda ne istediysem yapıyor’ diyerek hep kendimi böyle ikna ettim. Her ne kadar yaptıklarını da zaman zaman kafama kaksan da olsun ben ona da alıştım. Sen olmasan ne babam ne ben olamazdık onu da biliyorum . 🙂 Yılarca hep başıma bir şey getirmeyi belki de bilinçli istedim veya hasta olmayı. Bak o zaman beni ne kadar çok sevdigini o kadar net görebiliyordum ki, endişelenmeni korkmanı bana olan sevgini bu durumlarda anladığımdan ne kadar sık hastalanıyordum hiç farkettin mi bilmiyorum… Ateşimi ölçerken elini yüzüme değdirmen bile nasıl mutlu ederdi beni.. O yüzden senin sevgini hissetmek istediğimde çoğu zaman ya hastalanır ya da hasta numarası yapardım 🙂 Beni sevdiğini görmek için… Evlat ayırılmaz denir senin ayırdığını ve en çok beni sevdiğini de biliyorum.. Ama bunun nedenini de biliyorum biz senle babam gittikten sonra ikimiz kaldık. Senin tek başına bir anne olarak beni iyi yetiştirebilme mücadelene saygi duymamak mümkün değil. Ama kabul et ben de senin bütün hayatının yükünü senle sırtlanan tek çocuğunum beraber ağladık beraber güldük mücadelemizi ikimiz verdik sadece biz hep beraberdik her koşulda her şartta.. Benim anne serüvenim senle başlayıp senle bitti çünkü ben anne olamadı çocuğum da olmayacak bana anne diyebilen, benimle didişecek ona kızacağım büyüteceğim istemediğim adamları sevip evlenecek 🙂 Bir kızım da olmayacak bak senden daha kötü durumda olanlar var burada 😉 Anne olmanın kıymetini bil derim… Her şeye rağmen benim annem olmak bile güzeldir seni seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz