Bekaretini Annesine İnat Vermişti! Seren Serengil Camdaki Kız’ın Takıntılı Feride’sini Kendi Annesine Benzetti

Dilek

Haberler

9 Nisan 2021

Bekaretini Annesine İnat Vermişti! Seren Serengil Camdaki Kız’ın Takıntılı Feride’sini Kendi Annesine Benzetti

Magazin kraliçesi Seren Serengil, dün başlayan “Camdaki Kız” dizisini çok beğendi. Çünkü dizideki manyak anneyi kendi annesi Nevin Teoman’a benzetti!

Burcu Biricik

Dün akşam yayın hayatına başlayan “Camdaki Kız” sayesinde, psikolojisi tamamen bozulmuş yeni dizi karakterleriyle tanıştık. Malum, çok beğenilen “İstanbullu Gelin”in başarısının ardından Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanları “Doğduğun Ev Kaderindir”, “Kırmızı Oda” ve “Masumlar Apartmanı” dizilerine uyarlandı. Bu uyarlamalara dün akşam “Camdaki Kız” da eklendi. Rating sonuçlarına göre izleyici “Camdaki Kız”a bayıldı. Bu gidişle, pazartesi hariç her gün Gülseren Budayıcıoğlu’nun psikolojisi çökmüş karakterlerini izleyeceğiz!

Nalan Meğer Seren Serengil’miş

Seren Serengil

Diziyi çok beğenen isimlerden biri de magazin kraliçesi Seren Serengil’di. Malum, kendisi televizyondaki çoğu dizinin sıkı takipçisi. Ama en sevdiği dizi artık “Camdaki Kız” olacak gibi görünüyor. Çünkü dizideki takıntılı anne karakterini kendi annesi Nevin Teoman’a, kendisini de Nalan’a benzetiyor gibi duruyor! Diziyi izlerken annesini etiketleyen Seren Serengil, “İzlemeni öneririm” notunu düştü.

Seren Serengil story

Seren Serengil’in annesiyle gerçekten de karmaşık bir ilişkisi var. Üstelik bekaret meselesi de bu işin içinde, tıpkı dizideki gibi!

“Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim”

Seren Serengil Öztürk Serengil

Seren Serengil, ünlü Yeşilçam oyuncusu Öztürk Serengil ve hayli zengin bir aileden gelen Nevin Teoman’ın kızı. Dolayısıyla, hayata 6-0 önde başlamış. Babasının, altı bir saat ıslak kaldı diye üç dadıyı kovduğu günler olmuş! Ama bu el bebek gül bebek durumu Seren Serengil’i mutlu edememiş.

Seren Serengil Nevin Teoman

En büyük tepkisi de dominant bir kadın olan annesine karşı olmuş. Annesi onu İsviçre’de bir okula göndermeye çalışırken, o assolist olmuş. Yetmemiş, annesinin beğenmediği insanlarla evlenmiş, o ne derse tersini yapmış! Ama her hatasının sonunda da yine annesine koşmuş.

Seren Serengil gazete

En meşhur vukuatı da bekaret meselesi. Bekaretini annesine inat verdiğini söyleyen Seren Serengil, “Beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam” diyor. Son vukuatı da annesinden gizli ameliyat olmasıydı. Bu süreç de onu hala cebelleştiği Dumping Sendromu’na götürdü.

Nur Sürer Burcu Biricik

Kısacası, “Camdaki Kız” gerçekten de Seren Serengil’in hayatına biraz benziyor. Bakalım “Sadakatsiz”e yaptığı yorumlar gibi bu dizi hakkındaki yorumları da viral olacak mı?

Benzer Haberler

İpek 12 Nisan 2021

Ondan mı 50 sene obez gezip ameliyat olmuş

Yorum Yaz