Bermuda Şeytan Üçgeni! Burak Altındağ’ın Videosu Seren Serengil, Gülben Ergen ve Yaşar İpek’i Bir Araya Getirdi

Dilek Yeğin

Haberler

10 Mart 2021

Bermuda Şeytan Üçgeni! Burak Altındağ’ın Videosu Seren Serengil, Gülben Ergen ve Yaşar İpek’i Bir Araya Getirdi

Sosyal medya fenomeni Burak Altındağ’ın son videosu, “mahşerin üç atlısını” buluşturdu. Videoya Seren Serengil, Gülben Ergen ve Yaşar İpek’in yorum yapması gözden kaçmadı.

Burak Altındağ

Sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, internet videolarından yaptığı derlemeler üzerine yaptığı esprilerle ve özellikle ünlü isimlerle alay etmesiyle meşhur.

Hande Erçel Burak Altındağ

Örneğin, Hande Erçel’e arkadaşı Alp Kılınç’la beraber “Bazlama surat” dediği için dava açılan isimlerden birisi de oydu. Erçel’in şikayetinden sonra içeriğe erişim engeli getirilmişti.

Gülben Ergen

Burak Altındağ’ın son paylaşımı ise Gülben Ergen’i hedef alıyordu. Ama daha naif bir şekilde! Öyle ki, Gülben Ergen de bu paylaşıma çok güldü ve yorum yaptı. Ama bu videoya gülen tek kişi o değildi!

Bütün Kavgalılar Bir Arada

Seren Serengil Gülben Ergen

Burak Altındağ, son paylaşımıyla bütün küsleri bir araya getirerek mizahın gücünü gösterdi! Gülben Ergen’in TikTok canlı yayınına çağrı yaptığı videosunu paylaşıp, “Herkes kendi boyun fıtığını yaşar yarim” diyen Burak Altındağ takipçilerini çok güldürdü.

Paylaşıma yorum yapan isimler de ilginç bir tesadüfü beraberinde getirdi. Malum, Seren Serengil ve Gülben Ergen yaklaşık 30 senedir birbirleriyle kanlı bıçaklı! Gülben Ergen ortamda yokken bile konuyu ona bağlamayı başaran Seren Serengil, bu videoya da yorum yaptı tabii ki!

Seren Serengil Yaşar İpek

Ama Yaşar İpek’in de yorum yapanlar arasında olması enteresan bir görüntüye yol açtı. Çünkü Seren Serengil ve Yaşar İpek de korkunç bir boşanma süreci geçirdi ve artık birbirlerinin adını bile anmamaya özen gösteriyor.

Gülben Ergen Burak Altındağ Seren Serengil Yaşar İpek

Muhtemelen, Seren Serengil bu durumdan da sunucusu olduğu magazin programı “Söylemezsem Olmaz” için iyi bir gıybet malzemesi çıkarır. Sosyal medyadaki yorumlara bakarsak, kendisinden “Adım kimlerle yan yana geldi?” gibi bir isyan gelmesi bekleniyor. Bekleyip görelim!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz