“Beşeri” Adaletten Kaçıp “İlahi” Adalete Sığındı! Seren Serengil Kendisini Yok Etmek İsteyenlere Öfke Saçtı

Dilek

Haberler

8 Temmuz 2021

“Beşeri” Adaletten Kaçıp “İlahi” Adalete Sığındı! Seren Serengil Kendisini Yok Etmek İsteyenlere Öfke Saçtı

Magazin kraliçesi Seren Serengil, son günlerde sağlık problemleri nedeniyle gündemden düşmüyor. Bu problemleri uydurduğunu söyleyenlere ise “ilahi adalet” mesajı veriyor!

Seren Serengil

Olayların kadını Seren Serengil, zayıflama hırsı uğruna bilinçsizce geçirdiği ameliyatlar yüzünden Dumping Sendromu’na yakalandı. Uzun süredir bu hastalıkla boğuşan Seren Serengil, sonunda yorumcularından biri olduğu “Söylemezsem Olmaz”ın canlı yayınında bayıldı! Hemen hastaneye kaldırılan ünlü isim, kendisine dikkat etmeye ve sansasyondan uzak bir hayat yaşamaya çalıştı. “Olmazsam seneye çıkmazmışım” dediği ameliyatlar geçiren Seren Serengil, sağlıklı günlerine duyduğu özlemi, ” ‘Şu an bana deseler ki, 100 kilo olacaksın eskiye dön’, koşa koşa dönerdim” sözleriyle anlattı.

Ama sıkıntı şu ki, Seren Serengil sansasyondan kaçtıkça skandallar onu buluyor! Son günlerde, magazin kulislerinde dolaşan bir “yargı” dedikodusu var. Seren Serengil’in kendisine açılan davadan kaçmak için hasta numarası yaptığı söyleniyor. Üstelik, bu dava bir darp davası!

Ama Seren Serengil sürekli üzerine oynanması ve skandal iddialar hakkında tek kelime bile etmedi. Sakin yaşama kararını tastamam uygulamaya çalıştı. Ama sonunda dayanamayıp alıştığımız “yargı machine” tarzına geri döndü!

“Muazzam bir sonuç”

Seren Serengil

Seren Serengil, düşmanları hakkında gerek sosyal medyadan gerek sunduğu programdan manidar açıklamalar yapan bir isimdi. Doğum gününde bile mutluluk paylaşımları yapmak yerine Instagram’da onlara had bildiriyordu! Sağlık durumu hakkında iddialar ayyuka çıkınca da eski tarzına geri döndü.

blank

Yok etmeye çalışanlar, yok etmeye çalıştıklarını yok edemediler” gibi aynı kelimelerin ilginç kombinasyonlarından oluşan ayarına, “Evrenin muazzam adaleti hepsini yok etti… Muazzam bir sonuç yaşadım, ya siz?” diyen Seren Serengil, yakında ilahi adalet yardımıyla aldığı intikamın kiminle ilgili olduğunu da paylaşacaktır diye umuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz