Bir Fotoğrafla 4 Linç Birden Yedi! Biri Seren Serengil’i Takipçilerinin Elinden Kurtarsın

Buket S

Haberler

3 Mayıs 2021

Bir Fotoğrafla 4 Linç Birden Yedi! Biri Seren Serengil’i Takipçilerinin Elinden Kurtarsın

Olay kadın Seren Serengil ne yapsa takipçilerinin dilinden kurtulamıyor. Dumping Sendromu ile mücadele eden Serengil, şu sıralar yatının tadilatı ile uğraşarak kendini oyalıyor.

Her Gün Fenalaşıyor!

2016 yılında geçirdiği mide küçültme operasyonundan sonra hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil’in kilo kaybı, hayatını tehdit etmeye başladı. 46 kiloya kadar düşen ünlü sunucu ölümün eşiğinden döndü. Her yemekten sonra sendrom yaşadığını ifade eden Seren Serengil, ‘Mide bulantısı ve baş dönmesi asla geçmiyor!’ dedi.

Yardım İstedi!

blank

Kilo vermenin önüne geçemeyen güzel sunucu, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, takipçilerinden yardım istedi. Paylaşımında ‘Bu ameliyatı geçirip aynı sendromu yaşayan varsa yardım etsin. Geçiyor mu? Geçmesi için ne yapmak gerekiyor?’ ifadelerine yer verdi.

Bir Süre Ekranlardan Uzak Kaldı

blank

Ünlü sunucu, rahatsızlığı sebebiyle bir süre Arto ve Bircan Bali ile birlikte sunduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ programından uzak kaldı. Bu sürede kendini biraz da olsa toparlayan Seren Serengil ekranlara geri döndü. Güzel sunucu şu sıralar teknesinin restorasyonu ile ilgilenerek vakit geçiriyor.

Ne Yaparsa Yapsın Linç Edilmekten Kurtulamıyor

blank

Seren Serengil, her zaman göz önünde olmuştur. Ancak geçirdiği rahatsızlıktan sonra iyice takipçilerinin göz hapsine giren Serengil’in her paylaşımına yorumlar yağıyor. Bazı takipçileri sağlığı için iyi dileklerde bulunurken, bazı takipçileri de bir bahane bulup ünlü şarkıcıyı linç ediyor.

Bir Fotoğraf 4 linç!

Ünlü sunucu Seren Serengil, dün teknesinin restorasyonu ile ilgilendiği bir pozu, sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Bazı takipçileri ‘Tekneyi boşver, sağlığına bak. Sen daha önemlisin!’ şeklinde yorumlar yaparken, bazı takipçiler zehir zemberek sözler sarfetti.

blank

Güzel sunucu, aynı anda hem zayıflığı, hem tam kapanma günlerinde maskesiz oluşu, hem fotoğrafının photoshoplu olduğu iddiası, hem de teknesine harcadığı para yüzünden art arda linç yedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz