Bir O Eksikti! Demet Akalın ve Seda Sayan Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu: “Aynaya baksa…”

Dilek

Haberler

31 Mayıs 2021

Bir O Eksikti! Demet Akalın ve Seda Sayan Kavgasına Seren Serengil de Dahil Oldu: “Aynaya baksa…”

Ünlü şarkıcılar Seda Sayan ve Demet Akalın’ın program kavgasına Seren Serengil de dahil oldu. Magazin kraliçesinin Seda Sayan için söyledikleri inanılır gibi değildi!

Seda Sayan Demet Akalın

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı sadece bir sezon sürebildi. Programa hüzünlü bir kapanış yapan ikili, yerlerine Seda Sayan’ın geçeceğini öğrenince şok oldu! Seda Sayan’nın “Star TV’yle ben anlaştım” mesajını gören Demet Akalın, çok sinirlendi ve Seda Sayan’ı hemen Instagram’dan engelledi. Seda Sayan da altta kalmadı ve ikili Instagram’da birbirleri hakkında demediklerini bırakmadı. Tartışma o kadar alevlendi ki, olaya Seda Sayan’ı eski sevgilisi Nihat Doğan bile katıldı ve Demet Akalın’a ağır sözler etti. Neden böyle bir şey yaptığını bilen yok!

Bu kadar büyüyen bir tartışmaya tabii ki sansasyonların kraliçesi Seren Serengil de dahil oldu. Zaten, “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”ın biteceğini de ilk kez sunucularından biri olduğu “Söylemezsem Olmaz” ekibi duyurdu.

“Seda Sayan’ı kim seyreder?”

Seren Serengil

Instagram’da bir takipçisinin “Seda Sayan’ın yaptığı bir işten sonra size teklif gelse ‘Aaa, yapamam’ der misiniz? Biri gelir biri gider, bu işler böyledir” yorumunu gören Seren Serengil, Seda Sayan hakkında demediğini bırakmadı.

Seren Serengil instagram yorumu

Baksanıza, sözleri yenilir yutulur gibi değil: “Seda Sayan bunu ilk kez yapmıyor. 62 yaşında artık hırsını törpülemesi gerekiyor… Geçmişten bugüne Songül Karlı, Uğur Arslan, Nihat Doğan, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek, şimdi de Demet Akalın ve Alişan… Zaten tutsa bir kanalda kalır, her sene zorluyor ama olmuyor… O dolgu topuklarla ‘Anacım, bacım’ yutturduğu zaman dilimi eskide kaldı. Bir sürü kaliteli program var, kim seyreder Seda Sayan’ı artık? O zamanlar program yoktu, şimdi bir sürü concept var… Seda çok alaturka kaldı bence artık radyo programı yapsın 5 çayı gibi… Hem her gün estetik yaptırmak zorunda da kalmaz. Seda Sayan kimseye dost değil… Olamaz, fıtratında yok, herkesin yerini kıskanıp o yere geçmek istiyor. Ama anlamadığı bir şey var, sabah programı yaptı, olmadı, kadın programı yaptı Uğur Arslan’la, olmadı. Onur’un yemek programını aldı, tutmadı. Fatih’in kaynana programına göz dikti, olmadı, şimdi Demet’le Alişan’ın saatine göz dikti. Orada da olmayacak çünkü devrini tamamladı. Hoşça kal dese o da kurtulacak, herkes de… Zorla güzellik olmaz, bunu aynaya bakıp anlamalı artık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz