Birbirlerini Övmeden Duramadılar! Seren Serengil Ece Erken’e Konuk Oldu: “Yuva yıksan buraya gelmezdim”

Dilek Yeğin

Haberler

10 Mart 2021

Birbirlerini Övmeden Duramadılar! Seren Serengil Ece Erken’e Konuk Oldu: “Yuva yıksan buraya gelmezdim”

Magazin kraliçesi Seren Serengil, Ece Erken’in YouTube programına konuk oldu ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Böylece, aldatma konusunda dizilere bile sataşırken Ece Erken’e bir şey dememesinin sebebini anladık!

Ece Erken

Ünlü sunucu Ece Erken, 2000’li yılların başından beri televizyonlardan eksik olmayan bir isimdi, ta ki meşhur ayna skandalına kadar! O sırada “Söylemezsem Olmaz” programında tüm ünlüleri tepeden tırnağa eleştiren Ece Erken’in evli bir sevgilisinin olduğu ortaya çıkmıştı.

Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Hal böyle olunca, bu kez Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu hedef tahtasına oturtuldu. Ece Erken, “Sevgilim boşanma sürecinde. Yuva yıkmadım” diyerek kendisini savunsa da, sevgilisinin ve eşinin arabalarının aynalarını kırdığı gece herkesin hala dilinde!

Yerine Seren Serengil Gelmişti

Seren Serengil

Ece Erken, o geceden sonra “Söylemezsem Olmaz”dan ayrılmak zorunda kaldı ve yerine Seren Serengil geldi. Evli erkeklerle beraber olan kadınlara savaş açan Seren Serengil, dizi karakterlerine bile sataşırken Ece Erken hakkında tek kelime etmedi!

Bunun nedenini, Ece Erken’in YouTube programında verdiği röportajda anladık!

Aklama Harekatı

Ece Erken Seren Serengil

Programdan ayrıldıktan sonra televizyona dönmeyen ve kendisine bir YouTube kanalı açan Ece Erken, ilk programına da Seren Serengil’i çağırdı. Seren Serengil’in teknesinden, Ece Erken’in yazlığına kadar her şeyin konuşulduğu bu programda, konu döndü dolaştı şu soruya geldi: “Ece Erken evli biriyle beraberken neden tepki göstermedin?

Seren Serengil, olayın göründüğü gibi olmadığını bildiği için ses çıkarmadığını söyledi. Ece Erken’in haksızlığa uğradığını düşünen Seren Serengil, “Sana yaşatılan şeyin gerçeğini öğrenmem lazımdı” dedi. Programa bakarsak tepki göstermeden önce durup düşündüğünü pek görmüyoruz ama neyse!

Seren Serengil

İddia edilen şeyleri yapsaydın da yorum yapmayacaktım, programım yoktu. Bana yaşattıysan söz hakkım başlar” diyen Seren Serengil, söyleyemeyeceği bazı detayları bildiğini belirtti. O dönem, “Söylemezsem Olmaz”da yasak aşk yaşadığı iddia edilen insanların Ece Erken’le ilgili karalama kampanyası başlattıklarını düşündüğü için de “Dolduruşa gelmedim” dedi!

“Yuva yıksan buraya çıkmam”

Ece Erken

Ece Erken, “yuva yıkan kadın” olsa programa çıkmayacağını söyleyen Seren Serengil, “Ben de aynısını yaşadım. Boşanma sürecinde eşimin de hayatına birileri girdi evden ayrıldıktan sonra. Yuvam onlar yüzünden yıkılmadı, suçlayamam” diyerek durumu açıkladı. Ama Ece Erken bile hatasını kabul ettiğini söyleyerek sevgilisinden ayrılmıştı. İkili barışınca bir aklama harekatı başladı herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz