Boşanacakları İddia Ediliyordu! Bircan Bali’nin Evliliğinde Yaşadığı Krize Seren Serengil Açıklık Getirdi

Dilek Yeğin

Haberler

11 Şubat 2021

Boşanacakları İddia Ediliyordu! Bircan Bali’nin Evliliğinde Yaşadığı Krize Seren Serengil Açıklık Getirdi

“Söylemezsem Olmaz” sunucularından Bircan Bali’nin eşinden ayrıldığı iddia ediliyordu. Bu iddiaya cevap veren isim programın diğer sunucusu Seren Serengil oldu!

Bircan Bali Arto Seren Serengil

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucuları, ünlüler camiasında yaşanan ilişkileri yorumlama konusunda uzman. Eee, ne de olsa formatın gereği bu! Ama programın sunucuları da özel hayatında sık sık problem yaşayan insanlar. Hatta sunuculardan Bircan Bali ve eşi bir ara o kadar çok problem yaşadı ki, Bircan Bali kendi programında durumu açıklamak zorunda kaldı!

Boşanmanın Eşiğinden Döndüler

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali ve sevgilisi Ömer Gezen, 2019’un eylül ayında dünya evine girdi. Sade bir nikah töreniyle Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatlarını birleştiren çift, çok mutlu ve heyecanlı görünüyordu. Ama daha bir ay geçmeden Ömer Gezen soluğu adliyede aldı! Neyse ki çift krizi atlatıp yola devam etti.

Bircan Bali Instagram

Bu olaydan sonra çiftten mutlu bir haber aldık. Bircan Bali hamileydi! Ancak bu mutlu haber bile yeni bir krizin gölgesinde kaldı.

Hamilelik Krizi Yaşadılar

Bircan Bali Ömer Gezen

Bebek normalde eşleri birbirine yakınlaştırır ama bu evlilikte tam tersi oldu. Bircan Bali’nin oldukça gergin bir hamilelik süreci geçirmesi çiftin arasını açtı. Ömer Gezen de soluğu tekrar adliyede aldı! Neyse ki Bircan Bali, “Boşanma sürecine girdik ama problemlerimizi çözdük. Şimdi çok  iyiyiz. Bebeğimizi Allah izin verirse aynı çatı altında büyüteceğiz” diyerek sevenlerinin yüreğine su serpti.

Bircan Bali ve kızı

Çiftin heyecanla bekledikleri kızları Saygı Karen, geçen sene ağustos ayında dünyaya geldi. Artık bu evlilikte her şey yolunda görünüyordu. Ama geçtiğimiz günlerde çift birbirini Instagram’dan takip etmeyi bırakınca ortalık yine karıştı!

Bircan Bali için bu “takip” meselesinin ne kadar önemli olduğunu “Söylemezsem Olmaz” programındaki yorumlarından biliyoruz. Dolayısıyla bu olay sosyal medyayı fena salladı. Hatta işi mizaha vurup, “Acaba üçüncü boşanma dilekçesi yolda mı?” diye soranlar da oldu!

Seren Serengil

Çift bu konuda hiçbir açıklama yapmadı ya da tekrar bir boşanma dilekçesi hazırlayıp adliyeye koşmadı. Bu kez konuya açıklık getiren isim “Söylemezsem Olmaz”ın diğer sunucusu Seren Serengil oldu!

“Her ailede olur”

Bircan Bali’nin bir kriz yaşadıklarına dair her sinyali verip açıklama yapmaması takipçilerini kızdırmış gibi görünüyor. Seren Serengil’in iyi dileklerle güne başlamaya yönelik fotoğrafının altı bile bu konuyla ilgili yorumlarla doldu!

Hatta bir takipçi tüm samimiyetiyle, “Seren, Bircan eşinden ayrıldı mı?” diye sordu.

Seren Serengil Instagram

Seren Serengil, “Yoooo klasik her ailede olan gerginlik” dese de kimse bu yoruma inanmadı! Bu kez Seren Serengil’e, “En baştan beri sorunlular“, “Arkadaşını koruma“, “Biz de kavga ediyoruz eşimizle ama böyle yapmıyoruz” yorumları yağdı.

Bircan Bali Ömer Gezen

Sosyal medya kullanıcıları Bircan Bali boşanmadan rahat etmeyecek gibi duruyor! Bakalım bu kriz nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz