Böyle Rezil Olarak Biterek Gittiler! Seren Serengil Mağdurlara Destek Olup Patronlara Seslendi

Buket S

Haberler

9 Mayıs 2021

Böyle Rezil Olarak Biterek Gittiler! Seren Serengil Mağdurlara Destek Olup Patronlara Seslendi

Söylemezsem Olmaz’ın cüretkar ismi Seren Serengil, her açıklamasıyla gündemde bomba etkisi yaratmayı başarıyor. Serengil bu kez medya çalışanlarını destekleyerek patronlara seslendi!

Her Açıklaması Olay Oluyor!

Dumping Sendromu ile boğuşan ünlü sunucu Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ile birlikte sunduğu söylemezsem olmaz programında bomba gibi açıklamalara imza atıyor. Serengil’in cesur açıklamaları, programın takipçileri tarafından oldukça beğeniliyor. Zaman zaman söylemleri hakkında sert eleştiriler de alan Serengil, her şeye rağmen bildiği yolda yürümeye devam ediyor.

Bu Sefer Destek Paylaşımı!

blank

Ünlü sunucu Seren Serengil, sosyal medya hesabında yine olay yaratacak bir paylaşımda bulundu. Serengil bu sefer medya emekçilerine destek vererek patronlara veryansın etti.

Haklarını Almak İçin Savaşıyorlar!

blank

Uçankuş tv çalışanları, haklarını alamadıkları gerekçesiyle geçtiğimiz ay ayaklanma başlatmıştı. Kanal önünde toplanarak eylem yapan medya emekçileri, haklarını alana kadar vazgeçmeyeceklerini söyledi. Hüseyin Can Tanrıyar tarafından gayrı resmi şartlarda çalıştırıldıklarını, sgk pirimlerinin ödenmediğini hatta maaşlarını bile alamadıklarını söyleyen Uçankuş Tv çalışanlarına destek Seren Srengil’den geldi.

Seren’den Meslektaşlarına Destek!

blank

Seren Serengil, medya emekçilerinin ricası üzerine, Uçankuş Tv çalışanlarının açmış olduğu ınstagram sayfasını, kendi hesabında paylaşarak, sert bir açıklama yaptı. Açıklamasında ‘Uçankuş Tv çalışanları paralarını alamadıkları için bayramı evlerine erzak bile alamadan geçirecekler. Bu sayfayı, seslerini duyurmak için açmışlar, çok zor durumdalarmış. Paylaşmamı istediler, umarım haklarını alabilirler. Hepimize bu kadar kötülük yapıp, tereyağından kıl çeker gibi gidemeyeceklerdi! Böyle rezil olarak, biterek gittiler. Ama insanın kendini hala hiçbir şey olmamış gibi zengin sanması ne kadar acınası bir durum! Aldatılmış, hatta anlatılana göre dolandırılmış bir esas patron, her şeyi farkedince elini eteğini çekiyor. Beş parasızlık, rezillik, parasını kaybetmiş olmak önemli değil, bir insanın şerefi önemli. Tek evi de olsa satsın, ödesin borcunu diyor çalışanlar; bence haklılar. Allah yardımcıları olsun. Allah’ım sen ne büyüksün.. Başka da bir şey demiyorum.’ ifadelerine yer veren Seren Serengil, arasının bozuk olduğu Beyaz Tv sahibi Osman Gökçek’e de gönderme yapmaktan geri kalmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz