Bu da mı Yalandı? İddialar Bitmiyor: Seren Serengil’in Hastaneye Bambaşka Bir Sebepten Gittiği Söyleniyor!

Dilek

Haberler

14 Haziran 2021

Bu da mı Yalandı? İddialar Bitmiyor: Seren Serengil’in Hastaneye Bambaşka Bir Sebepten Gittiği Söyleniyor!

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın yorumcularından Seren Serengil, uzun süredir sağlık problemleriyle boğuşuyor. Ancak hayati derecede önemli olduğunu söylediği ameliyatla ilgili başka iddialar da ortaya atılıyor!

Seren Serengil

Seren Serengil, tanınmaya başladığı günlerden bu yana sansasyonların ve polemiklerin bir numaralı ismi oldu. Son dönemde de bu özelliğine yakışan bir iş buldu zaten, magazin gündemini yorumlamaya başladı! Bu sezon da Beyaz TV’nin sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da yorumculuk yaptı. Ancak sağlık problemleri nedeniyle programa sık sık ara vermek zorunda kaldı. Hatta bir ara canlı yayında bayılıverdi! Hemen hastaneye kaldırılan ünlü isim, yoğun bir tedavi görmeye başladı.

Ünlü ismin rahatsızlığının kaynağı ise Dumping Sendromu. Bir dönem kilosundan memnun olmayan ve üst üste mide ameliyatı geçiren Seren Serengil, geçirdiği sağlıksız sürecin de etkisiyle bu hastalığa yakalandı. Üstelik, annesinin ve yakın çevresinin söylediğine göre kendine hiç dikkat etmiyordu. Sonunda, iş canlı yayında bayılmaya kadar geldi ve biraz toparlanmaya başladı. Ama geçtiğimiz günlerde Seren Serengil’den korkutan bir haber geldi. Ameliyat olmazsa yaşama ihtimali düşmüştü!

Uzun Zamandır Kaçıyordu

Sağlığına dikkat etmeyen Seren Serengil, olması gereken çoğu ameliyattan da kaçıyordu. Ünlü isim, geçtiğimiz hafta sonu ameliyat olacağını söylediği halde bunu yapmadı. Çünkü yakın bir arkadaşından kötü haber aldı. Uzun zamandır ertelediği bir başka ameliyatı olmazsa kısa süre içinde hayatını kaybetme riski vardı!

İki ameliyatı birlikte olmak için planlarını erteleyen Seren Serengil, o döneme kadar stresten uzak kalmaya ve dinlenmeye karar verdi. Ama stres onu sosyal medya paylaşımlarında da buldu!

Şok Eden İddia

Seren Serengil

Seren Serengil’in son paylaşımlarından birine yorum yapan bir kullanıcı, ünlü ismin bambaşka bir neden yüzünden hastaneye yattığını iddia etti. Reklam yapmakla suçladığı Seren Serengil’in aslında ishal yüzünden hastaneye yattığını söyleyecek kadar da ileri gitti.

Seren Serengil instagram yorumu

Sonuçta sağlık bu, şakası olan bir konu değil. Ama Seren Serengil öyle sansasyonel bir isim ki, hastalığıyla ilgili bile garip iddialar ortaya atılıp duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz