Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu: Seren Serengil Köpeklerine Öyle Bir Şey Yaptı ki Görenler Gözlerine İnanamadı!

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu: Seren Serengil Köpeklerine Öyle Bir Şey Yaptı ki Görenler Gözlerine İnanamadı!

Söylemezsem Olmaz’ın ünlü yorumcusu Seren Serengil, her Instagram paylaşımıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde hastanelik olan ameliyat olacağı söylenen Seren Serengil, ameliyat olmamasıyla herkesi şaşırttı. Ancak güzel yorumcumuzun dün akşam paylaştığı story herkesi şoke etti. Seren Serengil köpeklerinden birinin dişlerini fırçalamak için büyük emek gösterdi!

Seren Serengil’in Bitmeyen Hastalıkları!

Her yaptığıyla olay olmayı başarabilen Seren Serengil bazen absürt şeyler yapmayı da ihmal etmiyor. Ancak güzel yorumcumuz, davranışlarını ya da söylediklerini magazin gündemine gelmek ya da magazin gündeminde kalmak için yaptığını geçtiğimiz aylarda itiraf etmişti. Bu yüzden Seren Serengil ne yaparsa yapsın şaşırmıyoruz! Fakat anlamadığımız bir nokta var ki; o da Seren Serengil’in gerçekten hasta olup olmadığı.

blank

Her defasında “Dumping Sendromu” olduğunu ifade eden Seren Serengil, ilk olarak “Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım!” diyerek herkesi korkutmuştu. Fakat Haziran ayına geldiğimiz bugünlerde, Maldivler’de ayakkabı ve mayo koleksiyonunun çekimlerini yapabilecek kadar iyi olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta içinde de acilen ameliyat olacağını söyleyerek 1(bir) gün Söylemezsem Olmaz programında katılmamıştı.

blank

Gözlerine İnanamadılar!

O gün Söylemezsem Olmaz masasında oturan kişi ise Deniz Akkaya oldu. Seren Serengil her zaman, kendisi olmadan Söylemezsem Olmaz programının olmayacağını düşünüyordu. Ancak tam aksi oldu! Güzel yorumcumuz hasta yatağında yatarken yerine gelen Deniz Akkaya seyircilerden tam not aldı. Hatta birçok kişi önümüzdeki sezon Seren Serengil yerine Deniz Akkaya’nın gelmesi gerektiğini savundu.

blank

Bu eleştiriler karşısında aniden iyileşen Seren Serengil, ertesi gün canlı yayına çıkarak Söylemezsem Olmaz koltuğuna ne kadar bağlı olduğunu bizlere gösterdi. Cumartesi günü ameliyat olacağını söyleyen Seren Serengil’den bugün hastane storysi görmedik… Ancak dün gece gördüğümüz story bizleri oldukça şaşırttı. Köpekleri Noynoy ve Tokyo’ya ne kadar bağlı olduğunu bildiğimiz Seren Serengil, köpeklerinin dişlerini fırçaladı! Tabii bunu yaparken macunun birçoğunu boşa döktü…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz