Bu Kaos Çok Konuşulur: Seda Sayan – Demet Akalın Kavgasına Ebru Yaşar Dahil Olunca Seren Serengil Çileden Çıktı!

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Bu Kaos Çok Konuşulur: Seda Sayan – Demet Akalın Kavgasına Ebru Yaşar Dahil Olunca Seren Serengil Çileden Çıktı!

Bugünlerde magazin gündemi oldukça kaotik! Seda Sayan – Demet Akalın’ın başlattığı kavgadan sonra Seren Serengil ve Nihat Doğan gibi isimler de olaya dahil olarak taraflarını belli etmişti. Ancak bugün kavgaya bambaşka biri daha dahil oldu: Ebru Yaşar! Söylenenlere göre Star TV; Demet Akalın ve Alişan’ın ardından yeni sezon için Ebru Yaşar’a teklif götürmüş. Fakat Seda Sayan, araya aracı koyarak Star TV’nin kendisiyle anlaşmasını sağlamış. Bu haberi duyan Seren Serengil ise çileden çıktı ve açtı ağzını yumdu gözünü!

Ortalık Çok Karıştı!

Bildiğiniz gibi hafta sonunda magazin gündeminde bir anda ortalık gerildi! Cuma günü Alişan ve Demet Akalın’ın programı sona erdi ve yayından kaldırıldı. Ancak ortigillerin sabah programı, finalinden sonra daha çok konuşulmaya başlandı! Ortaya atılan iddiaya göre Seda Sayan; Demet Akalın ve Alişan’ın programı yerine yeni sezon için Star TV ile anlaşmış. Bu söylentilerin ortaya çıkmasının ardından Seda Sayan’ı engelleyen Demet Akalın küplere bindi!

blank

Seda Sayan ise çıkan dedikodulara bir son vermek istedi ve Instagram hesabından bir video paylaşarak kimsenin ekmeğinde gözü olmadığını söyledi. Ayrıca “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” açıklamasıyla takipçilerini bilgilendirdi.

blank

Ancak Demet Akalın’dan Seda Sayan’a yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Ebru Yaşar Konusu!

blank

Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre ise Star TV; yeni sezon için Ebru Yaşar’a teklif götürmüş. Fakat Seda Sayan, araya aracı koyarak Star TV’nin kendisiyle anlaşmasını sağlamış. Bu haberi Instagram’da paylaşan bir magazin sayfasına yanıt veren Seren Serengil, Ebru Yaşar’ın bu konu üzerinden prim kasmaya çalıştığını söyledi ve bu kaosa da dahil olmadan duramadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz