Bu Kez Takipçileri Alay Etti! Seren Serengil Bircan Bali’nin Piyano Videosuna Yorum Yapınca Olanlar Oldu

Dilek Yeğin

Haberler

3 Mart 2021

Bu Kez Takipçileri Alay Etti! Seren Serengil Bircan Bali’nin Piyano Videosuna Yorum Yapınca Olanlar Oldu

Magazin kraliçesi Seren Serengil, takipçilerinin alay konusu oldu. Takipçileri, Serengil’in bilmekle övündüğü hiçbir şeyi yapmadığını söyledi.

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu sezon Bircan Bali ve Arto’yla beraber sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ı sunuyor. Bu iş onun için biçilmiş kaftan! Çünkü bambaşka işler yaparken bile ünlüler camiasındaki insanlarla girdiği polemiklerle biliniyordu. Dolayısıyla, onun için bir magazin programında yorumcu olmaktan daha iyi bir iş yok gibi görünüyor. Kendisi de bunun farkında ve bazı polemiklere gündemde kalmak için girdiğini bile itiraf ediyor!

Ama Seren Serengil’in hayatımıza girişi sunuculukla olmadı. Ünlü Yeşilçam oyuncusu Öztürk Serengil’in kızı olan Seren Serengil, sosyeteye doğdu ve el bebek gül bebek yetiştirildi. Ama o “kolejli assolist” olmayı seçti!

Sosyeteden Gazinolara

Seren Serengil’in çocukluğu annesi Nevin Teoman’la beraber İstanbul’un lüks semtlerinden Nişantaşı’nda geçti. Üstelik bale ve klasik piyano dersleriyle! Yıldız Koleji’ni bitiren Seren Serengil, daha sonra İsviçre’de sadece rahibelerin olduğu bir okula gönderildi. Ama sadece 2 sene dayanabildi. Döndükten sonra da assolist oldu, hem de 16 yaşındayken! Neye niyet, neye kısmet?

“Anladık piyano çalıyorsun”

Seren Serengil

Seren Serengil, 16 yaşından beri bambaşka bir hayat çizgisinde ilerlese de “eski” sosyetik günlerinden de sık sık bahsediyor. Sürekli “Şunu yaptım, bunu öğrendim” diyen Seren Serengil, takipçilerinin biraz sinirini bozmuş gibi görünüyor! Program partneri Bircan Bali’nin piyano çaldığı videoya, “Öyle çalınsa neler çıkar ortaya?” yorumu yapınca ortalık karıştı.

Seren Serengil Bircan Bali

Tamam Seren Hanım, anladık piyano çalıyorsunuz“, “Hep diyorsun ama çalarken görmedik” gibi pek çok yorum alan Seren Serengil, acaba ne düşünüyor? Başkalarına sataşmaktan artakalan zamanında pratik yapar ve bir piyano videosu patlatır herhalde!

Benzer Haberler

Qwert 5 Mart 2021

Yav bu ünlülerin egoları varya yaptıkları bir şey de yok bizim sayemizde para kazınıyorlar.

Yorum Yaz