Bu Nasıl Hayvan Severlik: Seren Serengil Köpekleri Tokyo ve Noynoy’a Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Buket S

Haberler

16 Haziran 2021

Bu Nasıl Hayvan Severlik: Seren Serengil Köpekleri Tokyo ve Noynoy’a Öyle Bir Şey Yaptı Ki…

Magazin Kraliçesi Seren Serengil yine yapacağını yaptı. Bu seferki hamlesi görenlere Sero’nun hayvan severliğini sorgulattı. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Sero, eleştirilere maruz kaldı.

Hastaneye Kaldırılmıştı!

Geçtiğimiz günlerde ağrıları sebebiyle hastaneye kaldırılan Seren Serengil, ameliyat olacağını söyleyerek hayranlarını korkutmuştu. Safra kesesi ve böbreğinde taş olduğu tespit edilen ünlü sunucu bir gece hastanede kaldıktan sonra taburcu oldu. Börek taşnı düşürdüğünü, safra kesesi ameliyatının ise ertelendiğini söyledi.

blank

Yıllar önce 2 kere mide küçültme operasyonu geçiren Seren Serengil, ardından dumping sendromuna yakalandı. Kilo vermeyi bir türlü engelleyemeyen sunucu, 45 kiloya kadar düştü. Bu sebeple vücudu narkozu kaldırmayan Serengil’in toparlandıktan sonra geri dönüşüm ve safra kesesi ameliyatlarının birlikte yapılmasına karar verildi.

Koltuk Sevdasından İyileşmeyi Bekleyemedi!

blank

Durumunun kötü olduğunu söyleyerek hayranlarını korkutan Serengil, bir gece hastanede yattıktan sonra ertesi gün programdaki koltuğuna döndü. Sunucunun bu hareketi, kendisinin yokluğunda yerine gelen Deniz Akkaya’ya koltuğunu kaptırmama mücadelesi olarak değerlendirdi.

blank

Çünkü her fırsatta “Ben olmazsam bu program da olmaz” diyen Seren Serengil’in yokluğunda, Deniz Akkaya izleyicilerden bir hayli övgü aldı. Akılcı ve üslubuna uygun yorumları çok beğenilen Akkaya’nın sosyal medya hesabında “Yeni şeyler olabilir” paylaşımı kafaları karıştırdı.

Hastalık Yalan Mıydı?

blank

Hal böyle olunca Sero hemen ayaklanıp koltuğuna geri döndü. Programın finalinden sonra ise yatının restorasyonu ile ilgilenmek için Fethiye’nin yolunu tuttu. Ameliyat yerine tatile koşması, ünlü sunucunun takipçilerine “Hastalık da mı yalandı” sorusunu sordurdu.

Tokyo ve Noynoy’a Hiç Acımadı

blank

Sevgilisi Tohma, köpekleri Tokyo ve Noynoy ile tatilin keyfini çıkaran Seren Serengil, sosyal medya paylaşımlarına tam gaz devam etti. Bu sabah paylaştığı bir story ise Sero’nun hayvan severliğini sorgulamamıza yetti. Tokyo ve Noyoy’un kulaklarını, kuyruklarını ve patilerini rengarenk boyayan Serengil’in bu yaptığı görenlere pes dedirtti.

Hassas tüylerinin ve derilerinin zarar görme ihtimalini hesaba katmadan iki patili dostuna insan muamelesi yapan Seren Serengil ve sevgilisi, Tokyo ve Noynoy’u besledikleri bir video paylaştı. Boyalı patilerini masaya uzatırken görüntülenen minik dostlar, izleyenlere hayvan sevgisini bir kere daha sorgulattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz