Bu Sefer Durum Ciddi! Seren Serengil’den Hayranlarını Kahredecek O Açıklama Geldi: “Eğer Ameliyat Olmazsam…”

Beyza S.

Haberler

13 Haziran 2021

Bu Sefer Durum Ciddi! Seren Serengil’den Hayranlarını Kahredecek O Açıklama Geldi: “Eğer Ameliyat Olmazsam…”

Söylemezsem Olmaz’ın lafını esirgemeyen yorumcusu Seren Serengil’den hayranlarını korkutan bir paylaşım geldi. Ünlü isim hakkındaki gerçekler tüm sosyal medyayı şoke etti.

seren serengil

Öncenin şarkıcısı ve oyuncusu, şimdinin ise Beyaz Tv’nin fenomen programı Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu ve moda tasarımcısı Seren Serengil, yaptığı paylaşımlarla herkesi çok korkuttu. Uzun bir süredir sağlık sorunları yaşayan ünlü isim, geçirdiği iki mide ameliyatının ardından hızla kilo vererek sağlığını toparlayamadı.

seren serengil

Dumping sendromu ile mücadele eden yıldız isim hatırlarsanız önceki günlerde apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Artan ağrıları sonucu acil ameliyata alınması gereken Serengil’in safra kesesinin çalışamayacak durumda olduğu öğrenildi. Su içmediğinden dolayı böbreklerinde oluşan taşların kanalları tıkadığını dile getiren Seren Serengil’in sevgilisi Tohma, ünlü ismin sevdiklerinden dua beklediklerini söylemişti.

“Bu Şekilde 1,5 Yıl Yaşamazmışım”

Yaşadıklarının ardından Seren Serengil’den korkutan bir paylaşım geldi. Ünlü yıldız, sağlık durumunu ayrıntılı bir şekilde sevenleriyle paylaştı. Seren Serengil, doktor dostunun sağlığı için dediklerini sevenleriyle paylaştı. Serengil “Bu akşam dostum, kardeşim Cem Payaslı benim uzun bir süredir olmaktan kaçındığım geriye dönüş ameliyatı için önemli bir profu aradı yemekteyken… Cem bu ameliyatı olmazsam önümüzdeki seneyi çıkaramayacağını söyledi…” dedi.

seren serengil

Moralinin çok bozulduğunu dile getiren Seren Serengil, “Zor bir sürece girmişim. 45 kiloyum safra kesesi için tek başına narkoz alınmasını istemediler. Bekliyorum geriye dönüşüm ve safra kesesini beraber yapacaklarını söylediler ameliyatın zor olduğunu ve ameliyat masasından kalkabileceğim de söylendi ama bu şekilde de 1,5 yıl yaşayamazmışım bu nedenle ameliyat olamadım ayrı ayrı narkoz almayayım diye geriye dönüşüm ameliyatımı bekleyeceğim merak edenleri bilgilendirmek istedim” diyerek hepimizi çok korkuttu.

seren serengil

Seren Serengil’e buradan geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor ve acil şifalar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz