Bu Sefer Kanıtlarla Konuştu: Seren Serengil ve Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan Arasında Sular Durulmuyor!

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Bu Sefer Kanıtlarla Konuştu: Seren Serengil ve Özcan Deniz’in Eski Eşi Feyza Aktan Arasında Sular Durulmuyor!

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan ve Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil arasında sular durulmuyor. Beyaz TV stüdyolarında başlayan gerginlik Instagram’a da sıçradı. Hem Seren Serengil hem de Feyza Aktan kendini savunmak için ortaya kanıtlar sunmaya devam ediyor.

Özcan Deniz Feyza Aktan

Sular Durulmuyor!

Bildiğiniz gibi Özcan Deniz, 15 ay evli kaldığı ve oğlunun annesi Feyza Aktan’dan 2019 yılında ayrıldı. Ancak çiftin ayrılığından sonra iddiaların ve davaların sonu gelmedi! İlk olarak Feyza Aktan, Özcan Deniz’in ve abisinin kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Ardından da Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in annesinde kalmasının doğru ve sağlıklı olmadığını iddia ederek velayet davası açtı. Geçtiğimiz aylardan beri velayet davaları devam ederken Özcan Deniz’in Feyza Aktan hakkında söylediklerinin sonu gelmiyor.

blank

Çocuğunu göremediğini iddia eden Özcan Deniz, Kuzey’in doğum gününde kendisine verilmediği ve 10 gündür Kuzey’e ulaşamadığını söyleyerek yine mahkemeye başvurdu. Ancak aynı hafta içinde Feyza Aktan Hürriyet Gazetesine konuşarak kendisi hakkında çıkan bütün iddiaların yalan olduğunu söyledi ve şu ana kadar oğlu Kuzey için sustuğunu ifade etti. Ancak bu röportajdan sonra Söylemezsem Olmaz programında Feyza Aktan’ın ismi geçmeye başlayınca ortalık karıştı.

blank

Bu Sefer Kanıtlarla Geldi!

Kuzey’in bakıcısı Nazlı ismindeki kadın, Söylemezsem Olmaz’a konuşarak Feyza Aktan’dan şiddet ve hakaret gördüğünü, Kuzey’le ilgilenmediğini, eve arkadaşlarını aldığını, hatta Kuzey’i ve kendisini defalarca kez evden kovduğunu aç bıraktığını iddia etti. Hatta ortaya çıkan bir ses kaydına göre Feyza Aktan, Nazlı ismindeki bakıcıyı evden kovmaya çalışıyor.

blank

Bu iddialara sinirlenen Feyza Aktan ise Instagram hesabından bir açıklama yaparak önce kendini savundu. Ardından Seren Serengil, Nazlı ismindeki bakıcının Türkiye’de çalışma izni olmadığı için şikayetçi olamadığını ve darp raporunu alamadığını söyleyerek Instagram hesabından Feyza Aktan’a yüklendi. Bu olaydan sonra ise Feyza Aktan bugün yine açıklama yapma ihtiyacı hissetti ve hem kamera görüntülerini hem de Özcan Deniz’le mesajlaşmalarını ifşa etti.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz