Bu Sözler Seren Serengil’e mi? Demet Akalın Gülben Ergen’le Fotoğraf Paylaşarak “Herkes Bizi İzlemiş” Dedi

Dilek Yeğin

Haberler

27 Şubat 2021

Bu Sözler Seren Serengil’e mi? Demet Akalın Gülben Ergen’le Fotoğraf Paylaşarak “Herkes Bizi İzlemiş” Dedi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ratinglerde yüzünü güldüren arkadaşı Gülben Ergen’le bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşım Seren Serengil’e bir taşlama olarak yorumlandı.

Alişan ve Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, “ortisi” Alişan’la beraber sevilen program “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”ı sunuyor. Covid-19’a yakalandığı için bir süre ara verse de bu hafta işinin başına geri döndü. Hem de bomba gibi! Program partneri Alişan, “2002’deki halin gibisin” gibi iltifatlar ederek onu karşıladı.

Demet Akalın’ın yokluğunda Alişan programı çok iyi idare etti. Ne de olsa yakın arkadaşı Çağla Şıkel’le uzun süre program sunmuştu. Anlayacağınız, bu konularda Demet Akalın’dan çok daha tecrübeli. Ama iki kankanın bir araya gelmesi gündüz kuşağının kraliçesi Müge Anlı’ya bile meydan okumalarını sağlıyor!

Dünkü programda yanlarında çok güçlü bir isim daha vardı, ünlü şarkıcı Gülben Ergen! Yeni albümü “Seni Kırmışlar”ı tanıtmak için elinden geleni yapan Gülben Ergen, tabii ki arkadaşları Demet Akalın ve Alişan’a da konuk oldu. Görülen o ki, sonuç şahane olmuş!

Ratingler Kahkaha Attırdı

Gülben Ergen, büyük bir özenle hazırlandığı ve çok eğlendiği program için özel bir paylaşım yaparak arkadaşlarına teşekkür etmişti. Bugün, bu paylaşımın karşılığını misliyle aldı!

Demet Akalın Alişan Gülben Ergen

Demet Akalın, ondan görmeye pek alışık olmadığımız bir şey yaptı ve ratinglerle övündü. Ünlü şarkıcı, Gülben Ergen sayesinde ratinglerin “güldürmediğini, kahkaha attırdığını” söyledi.

Seren Serengil

Çoğu insan bu kahkahaların Gülben Ergen’in ezeli düşmanı Seren Serengil için atıldığını düşündü ve “Demet Akalın tarafını seçti” yorumu yaptı.

Seren Serengil Demet Akalın

Malum, Seren Serengil son dönemde Demet Akalın’ı fena topa tutuyor. Bu yüzden, Demet Akalın’ın rating garantisi olan Gülben Ergen’i aynı zamanda Seren Serengil’e karşılık vermek için çağırdığı ve paylaşımlar yaptığı konuşuluyor.

Benzer Haberler

Esin 27 Şubat 2021

Ah Gülben ahh

Yorum Yaz