Canını Sıkan Takipçi Yorumları İşe Yaradı! Seren Serengil Yorumların Ardından Sonunda Sağlığını Hatırladı

Ayşegül S.

Haberler

23 Haziran 2021

Canını Sıkan Takipçi Yorumları İşe Yaradı! Seren Serengil Yorumların Ardından Sonunda Sağlığını Hatırladı

Söylemezsem Olmaz programının en sansasyonel sunucularından birisi olan Seren Serengil program esnasında aniden rahatsızlanınca hızlı bir şekilde tedavi sürecine başlamaya karara vermişti. Sağlığını ciddi anlamda önemsemeyen sunucunun bugünkü paylaşımı ise sevenlerini mutlu etti.

Sevindiren Paylaşım

Son dönemlerde sağlık sorunları ile uğraşan ve eski sağlıklı günlerine yeniden kavuşmaya çalışan Seren Serengil’den bugün sevindiren paylaşım geldi. İstanbul Başkent Üniversitesi hastanesine giden Serengil “Artık hocamıza ve dualarınıza emanet” diyerek bir story yayınladı. Dün yayınladığı bikinili fotoğrafına takipçilerinden çokça üzgün yorumlar yapılmış ve hatta Serengil sonunda paylaşımı yorumlara kapatmak zorunda kalmıştı.

46 Kiloya Düştü

blank

2016 yılında zayıflayabilmek ve zayıf kalabilmek uğruna bir mide ameliyatı geçiren Seren Serengil, ameliyatın ardından hızla kilo vermeye başlamıştı. Akabinde kilo vermesi hiçbir şekilde durdurulamayan sunucu 46 kiloya kadar gerilemişti. Tıbbi anlamda Dumping sendromu olarak adlandırılan hastalığa yakalana Seren Serengil geçtiğimiz ay da safra kesesi ameliyatı geçirdi.

Bu Ne Zayıflık Dedirtti

Nişanlısı ile tatile giden ama tatilde bile çalışan Serengil bir mayo markasının katalog çekimleri için objektiflerin karşısına geçti. Ancak fotoğrafları gören takipçiler Serengil’in son halini gördüklerinde gözlerine inanamadılar. Sunucunun son haline çok üzülen takipçiler sunucu için “Bir deri bir kemik kalmış” yorumunu yaptılar. “Lüften Photoshop olsun, bu kadar zayıflanmaz’, ‘Seren fotoğraflarını shop’luyor musun, bu ne zayıflık’ gibi yorumlar da gelenler arasındaydı.

Uyarıları Dinledi Hastaneye Gitti

blank

Tüm bu süreçte sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanmayı ihmal etmeyen ünlü sunucu yaptığı son paylaşımlarla daha fazla dikkatleri üzerine topladı diyebiliriz. Ancak bir süredir sürekli eleştiri ve üzücü yorumlarla karşılaşan Seren Serengil muhtemelen bugünkü paylaşımının ardından kendisiyle beraber takipçilerini de rahatlatmıştır. Öyle ki, özellikle bikinili ve mayolu fotoğraflarına yapılan kötü ve moral bozucu yorumların ardından paylaşımlarını yorumlara kapatmak zorunda kalmış ve kendisini o yorumlardan bu şekilde korumaya çalışmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz