Canlı Yayında Mustafa Tohma’yla Evleneceğini Açıklayan Seren Serengil’den Şaşırtan Yorum: “İlişki Yok…”

Aleyna Özyaman

Haberler

20 Ocak 2021

Canlı Yayında Mustafa Tohma’yla Evleneceğini Açıklayan Seren Serengil’den Şaşırtan Yorum: “İlişki Yok…”

Hergün paylaşımları, iddiaları ve yorumlarıyla bizleri şaşırtmayı başaran Seren Serengil, bu kez de kendi Instagram paylaşımına yaptığı bir yorumla herkesin aklında soru işaretine sebep oldu. Mustafa Rahman Tohma’ya “Evet” dediğini Instagram hesabında, Hürriyet’e verdiği röportajda ve Söylemezsem Olmaz canlı yayınında açıklayan Seren Serengil, şimdi de “İlişki yok arkadaşlık var!” diyerek Mustafa Rahman Tohma ile ilişkileri olmadığını söyledi.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma’nın Karmaşık İlişkisi!

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma, bildiğiniz gibi uzun süredir yakın arkadaş ve dost olarak sürekli bir aradalar. İkiliyi seven takipçileri ise bu durumu fark edip “Keşke birlikte olsanız” minvalinde yorumlar yapıyordu. Seren Serengil, o dönemler “Benden sana anca Sero olur, yürek mi yedin Tohma!” çıkışıyla gündeme gelmişti. Detaylar için:

Canlı Yayında Evleneceklerini Açıkladı!

Seren Serengil ve Tohma

İlerleyen günlerde ise herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Seren Serengil önce Instagram hesabından “Evet Dedim!” açıklamasıyla bir story paylaştı, bu habere özellikle de Mustafa Rahman Tohma ve Seren Serengil’i yakıştıran takipçileri çok sevindi. Ardından Söylemezsem Olmaz canlı yayınında, Tohma’nın kendisine nasıl evlilik teklifi ettiğini anlattı ve Tohma hakkında uzuun uzuuuun konuşarak kendisini övdü. Masada Tohma’yı öven tek kişi Seren Serengil değildi. Arto ve Bircan Bali’den de övgü dolu sözler geldi!

Seren Serengil

Canlı yayının devamında ise evleneceklerini ve bunun için yaz ayını beklediklerini söyledi. Son olarak ise Hürriyet gazetesine röportaj veren Seren Serengil, Temmuz ya da Ağustos ayında nikah masasına oturacaklarını söyledi!

“İlişki Yok Arkadaşlık Var!”

Son günlerde her anlarını birlikte geçiren çiftimiz, Palandöken’e de birlikte gidince evleneceklerine kesin gözüyle bakmaya başladık. Ancak Seren Serengil’den herkesi şaşırtan bir hamle geldi. Instagram hesabında bir fotoğraf paylaşan Seren Serengil, fotoğrafta olan kişileri kendisi ve Tohma’ya benzetti.

Seren Serengil yorum

Takipçilerinden ise yorum gecikmedi: “Bu kadar göz önüne dökmesen ilişkini belki de bir şey olmayacak” diyen takipçisine Seren Serengil’den herkesi şaşırtan bir yorum geldi: “İlişki yok arkadaşlık var”

Bu yorumu gören kişiler ise, Seren Serengil’in “Evet dedim demiştiniz” diyen takipçisiyle aynı tepkileri verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz