Canlı Yayında Seren Serengil’den Hadise’ye Ağır Eleştiri: “Makyajlı da Olsa Makyajsız da Olsa Suratı Çirkin!”

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Canlı Yayında Seren Serengil’den Hadise’ye Ağır Eleştiri: “Makyajlı da Olsa Makyajsız da Olsa Suratı Çirkin!”

Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bugün yine gıybetin dibine vuruldu. Pek çok konunun konuşulduğu ve yeni iddiaların ortaya atıldığı canlı yayında; Seren Serengil’in hedefinde sevilen şarkıcı Hadise vardı! Hadise’nin makyajsız yaptığı reklam çekimi sonrasında; Seren Serengil, Hadise’ye “çirkin” dedi.

Söylemezsem Olmaz’ın Hedefinde Hadise Var!

Aslında, Söylemezsem Olmaz programında birkaç gündür Hadise’nin konusu geçiyor ve özellikle de Seren Serengil, Hadise’ye oldukça ağır eleştiriler yapıyor. Yeni bir markanın yüzü olan Hadise, kısa bir sohbet için basın mensuplarına karşısına geçerek sorular cevaplandırdı. Bu kısa soru cevap etkinliğinden en çok dikkat çeken kısım ise, Hadise ve Kaan Yıldırım’ın barışması oldu.

Hadise’nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu ancak, Söylemezsem Olmaz programının üç gıybetör sunucusu, Hadise’nin bu açıklamalarını yerden yere vurdu! Aynı programın ilerleyen dakikalarında ise, 4 dil bilen Hadise’nin Türkçesini beğenmeyerek; oradan da Hadise’ye ağır eleştiler yaptılar!

Seren Serengil’den Hadise’ye: “Çirkin!”

Bugün ise Söylemezsem Olmaz programında yine Hadise konusu gündemdeydi! Bir markanın reklam yüzü olan Hadise, reklam çekimini “makyajsız” gerçekleştirdi.

Ancak Seren Serengil, hem makyajsız olduğuna inanmadı, hem de Hadise’nin çirkin olduğunu söyledi: “Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin yani suratı. Güzel değil yani, şu fotoğraf güzel değil makyajlı da makyajsız da. Çok daha güzel fotoğrafları var, Allah aşkına güzel mi bu? Makyajsız da değil, ona rağmen güzel değil! Makyajlı da kabul etsek, makyajsız da kabul etsek ikisinde de kötü yani. Kaşları neredeyse burnuna yapışmış aşağıya doğru, çirkin çıkmış kız. Bu kadar da kötü değil heralde. Bu nedir böyle?”

Benzer Haberler

Haklının Yanı 21 Ocak 2021

Hayatım boyunca bu kadar kıskanç birilerini daha görmedim.Belki fotoğrafta makyajsız değildir ama o halde bile onların bin katı.

Emine 22 Ocak 2021

Sen ayna ya bakmaya tenezzül etmiyorsun sanırım seren hnm.suratın zombi den farksız.öyle bir iğrençsin ki seni görünce midem bulanıyor aynı basmanın kalıbısın.ne güzellik var ne ses var hiçbir becerin yok baban sayesinde buralara geldin.geçmilsin birde başkasına çamur atıyorsun her yerin estetik her yerin kokuşmuş önce aynaya bak edepsiz

Dilan 22 Ocak 2021

Sen kendi çirkin suratına bakmadan insanları eleştiriyorsun en azından onda estetik, botoks yok senin gibi.

Yorum Yaz