“Çocuk Oyuncuğa mı Bu” Seren Serengil Ondan Ayrı Kalmaya Dayanamadı! Instagram’da İsyan Etti

Beyza S.

Haberler

22 Mayıs 2021

“Çocuk Oyuncuğa mı Bu” Seren Serengil Ondan Ayrı Kalmaya Dayanamadı! Instagram’da İsyan Etti

Söylemezsem Olmaz’ın fenomen sunucusu Seren Serengil sevdiği dizinin bitmesine çok bozuldu. Instagram’da isyan eden ünlü isim resmen hesap sordu.

seren serengil.

Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil ve Nevin Teoman’ın kızı olan Seren Serengil her yaptığı ile gündemde olay yaratmaya devam ediyor. Geçmişte assolistlik ve oyunculuk yapan şimdilerde ise Beyaz Tv’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ı Arto ve Bircan Bali ile sunan Seren Serengil, Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri. Sosyal medyada da oldukça ünlü olan Seren Serengil’in toplam 1,8 milyon takipçisi var.

Masumiyet’in Bitmesine Ateş Püskürdü

Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi isimlerin olduğu Masumiyet dizisi bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak yolculuğuna başlamıştı. İlk bölümleriyle büyük bir heyecan yaratan dizi, ne yazık ki reyting listelerinde istenilen performansı gösteremedi. Fox Tv’nin efsane dizisi final yapma kararı aldı.

seren serengil.

Dizinin büyük fanlarından biri olan Seren Serengil ise bu habere çok sinirlendi. Masumiyet’in final kararına ateş püsküren ünlü isim, Instagram’dan adeta hesap sordu. Seren Serengil “Masumiyet dizisi niye bitti pardon? Bizi tv na bağlayıp çocuk oyuncağı mı bu… Sinir oldum açıklama bekliyorum” diyerek sosyal medya hesabında final kararına isyan etti.

Photoshop Kurbanı Oldu

seren serengil.

Bir süredir markasının çekimleri için Maldivler’de olan Seren Serengil her yaptığı paylaşım ile gündeme bomba gibi düşüyor. Mide ameliyatı geçirdikten sonra hızla kilo veren ve 46 kiloya kadar düşen Serengil, photoshop olayını fazla kaçırınca tüm sosyal medyanın alay konusu oldu. Halatın bacağını kestiğini ve photoshop yapmadığını açıklayan Serengil, “Halatlar bacaklarımı kesse de koleksiyonumun aşkına 38 derecede çekimlerimi tamamlayabildim. Bazıları da photoshop demişler, kapak mahiyetinde bu videoyu paylaşıyorum. Hayatımın en güzel hissettiğim dönemindeyim. İnanmayanlara teşekkür ediyorum. Onlar inanmadıkça ben mutlu oluyorum. Demek ki inanılamayacak kadar güzelim” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz