Çok Çabalasa da Kaçamadı! Gülben Ergen Seren Serengil’le İlgili İlk Kez Konuştu: “O günler çok güzeldi…”

Dilek

Haberler

20 Ocak 2021

Çok Çabalasa da Kaçamadı! Gülben Ergen Seren Serengil’le İlgili İlk Kez Konuştu: “O günler çok güzeldi…”

Seren Serengil ve Gülben Ergen arasında yıllardır süren ve neredeyse “kan davası” halini alan düşmanlık herkesin malumu. Çok uzun süredir Seren Serengil’den bahsetmekten kaçınan Gülben Ergen, Okan Bayülgen’in zorlamasıyla bu inadını kırdı!

Seren Serengil

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen ve magazin kraliçesi Seren Serengil, 1990’lı yıllarda bir gazinoda birlikte çalışıyordu. Afişte “Gülbin” yazması bu gerçeği değiştirmiyor! Şaka bir yana, ne olduysa oldu, ikilinin dostluğu bıçak gibi kesildi! O zamandan beri de aralarında giderek büyüyen bir düşmanlık var. Hatta Seren Serengil’in köpeği Tayni bile bir dönem bu kavganın önemli bir parçası oldu!

Özellikle Seren Serengil, yıllardır en ufak bir fırsatı kaçırmadan -hatta fırsatları kendisi yaratarak- lafı Gülben Ergen’e getiriyor. Bunu yapabilmek için hapse girmeyi bile göze aldı! 2018 yılında Gülben Ergen, hakkında konuşmaması için Seren Serengil hakkında bir tedbir kararı çıkarttı. Ama Seren Serengil bu karara uymadı. Sonucu da 3 günlük bir hapis cezası oldu!

Gülben Ergen

Ama Gülben Ergen, bazı suçlamalara cevap vermek dışında yıllardır doğrudan Seren Serengil’i hedef alan açıklamalar yapmadı. Hatta adını bile anmadı. Ta ki Okan Bayülgen’in programına konuk olana kadar!

“Sen kimin altındaydın?”

Gülben Ergen

Gülben Ergen, tv100’de yayınlanan “Okan Bayülgen ile Nokta” programına katıldı. Yılların sunucusu Okan Bayülgen de Gülben Ergen’i sorularıyla biraz terletti tabii. Okan Bayülgen, diğer programlarda Gülben Ergen’e neredeyse hiç sorulmayan bir konuya değindi. Gülben Ergen’e gazinolarda sahne aldığı dönemle ilgili sorular soran Bayülgen, sonunda baklayı ağzından çıkardı!

Gülben Ergen, o dönemde Seren Serengil’in alt kadrosunda sahne alıyordu. Okan Bayülgen, Seren Serengil’in adını geçirmeden şu soruyu sordu: “Sen kimin altındaydın?

İlla O İsim Geçecek!

Okan Bayülgen ve Gülben Ergen

Gülben Ergen, uzun süre Seren Serengil’in adını ağzına almamak için lafı dolandırdı. Ünlü şarkıcı, uzun uzun çalıştığı başka isimlerden bahsetti. Hatta konuyu çevirmek için başka gazinolarda çalışan isimlerden bile bahsetti. Okan Bayülgen, “Asıl ismi söylemiyor bak” diyerek doğrudan “Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin” diye sordu.

Gülben Ergen

Gülben Ergen, bunu doğrulasa da Okan Bayülgen’e yetmedi! Usta sunucu Seren Serengil’le ilgili soruyu birkaç kez tekrarlayınca Gülben Ergen’in sabrı taştı. Şakayla karışık, “İlla beş kez söyletecek o adı, tüm çabası bu” diyen Ergen, yine kurtulamadı!

“Çok güzel günlerdi”

Gülben Ergen

Okan Bayülgen, ikilinin gazino günleriyle eğlenmeye devam etti. “Seren Serengil’in altında çalışsam çok zorlanırdım” diyen Bayülgen’e ünlü şarkıcının yanıtı ise şok eden cinstendi! Meğer Gülben Ergen o günleri hiç de kötü hatırlamıyormuş. Gülben Ergen, “Zor günler değildi, çok güzeldi. Hatta ilk çıkışımdı galiba” diyerek o günleri andı.

Gülben Ergen ve Seren Serengil

Acaba Seren Serengil’in bu sözlere tepkisi ne olacak? Çünkü bir yanıt geleceğinden herkes emin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz