Demet Akalın da Seren Serengil ve Seda Sayan’ın Ayak İzini Takip Ediyor: Demo Instagram’da Tanınmaz Halde!

Aleyna

Haberler

21 Temmuz 2021

Demet Akalın da Seren Serengil ve Seda Sayan’ın Ayak İzini Takip Ediyor: Demo Instagram’da Tanınmaz Halde!

Güzel şarkıcı Demet Akalın da Seren Serengil ve Seda Sayan’ın öncülüğünü yaptığı FaceApp furyasının son kurbanlarından oldu! Kendilerini daha genç ve daha güzel göstermek isteyen pek çok kişi gibi FaceApp kullanan ünlülerimizden Demet Akalın’ın Instagram’da paylaştığı son fotoğraf sosyal medyada olay oldu. Kullandığı uygulamanın dozunu fazla kaçıran Demet Akalın sosyal medya takipçilerinin diline düşmekten kurtulamadı.

Cenazede Yoktu!

Aynı anda hem tatil yapan hem de çalışan Demet Akalın, her gün farklı bir yerde konser vermeye devam ediyor. Çeşme’den Alaçatı’ya Bodrum’dan İstanbul’a her gününü uçaklarda geçiren güzel şarkıcı sahne alabilmek adına en yakın arkadaşlarından Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesine bile katılamadı. Bildiğiniz gibi 20 günden uzun süredir İstanbul’da bulunan bir hastanede yoğun bakımda Koronavirüs tedavisi gören Selçuk Tektaş, dün gece saatlerinde hayatını kaybetti.

blank

Bu hüzünlü haber kısa sürede tüm sanat camiasını yasa boğdu! Birçok ünlü isimle yakından tanışma ve çalışma fırsatı bulan Selçuk Tektaş, sadece Alişan’ın kardeşi değil aynı zamanda menajeriydi. Birlikte çalışıp kazanan ve tüm hayatlarını birlikte omuz omuza getiren iki kardeşi ise ölüm ayırdı! Teşvikiye Camii’nden kalkan cenazede Alişan ve Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ın halini görenlerin içi yandı. Ünlü şarkıcının yanında ise yakın arkadaşı Çağla Şıkel vardı. Cenazede gözler Demet Akalın’ı arasa da nafile.

blank

Demet Akalın Tanınmaz Halde!

Son gaz konserlerine ve sahnelerine devam eden Demet Akalın cenazede bulunamadı. Aynı zamanda Demo’nun eşi Okan Kurt da yakın arkadaşı Alişan’ın yanında değildi. Hem tatil yapan hem de çalışmaya devam eden Demet Akalın’ın dün akşam Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ise sosyal medyada olay oldu. Seren Serengil ve Seda Sayan’ın önderliğinde FaceApp furyasına katılan simalardan olan Demet Akalın, FaceApp’i fazla kaçırınca tanınmaz hale geldi

!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz