Demet Akalın’dan Seren Serengil’e Zeytin Dalı! Doğum Gününü Kutladı: “Huysuz ve Tatlı Kadın!”

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Demet Akalın’dan Seren Serengil’e Zeytin Dalı! Doğum Gününü Kutladı: “Huysuz ve Tatlı Kadın!”

Demet Akalın’ın kafasının içinde yaşananları anlamak mümkün değil! Bir gün kara dediğine diğer gün ak diyor ya da bugün çok iyi anlaştığı biriyle ertesi gün kanlı bıçaklı olabiliyor. Güzel şarkıcının neyi neden yaptığını kestirmek imkansıza yakın! Geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın için “Sadece parası var zevksiz, ben marka olsam Demet’e kıyafetimi giydirmem!” diyen Seren Serengil’in dün 50. yaş günüydü. Birçok kişi güzel yorumcunun doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Doğum günü kutlayanlardan biri de, evet Demet Akalın’dı!

Demet Akalın ve Seren Serengil

Çevresindeki herkesle bir iyi bir kanlı bıçaklı olan Demet Akalın; son olarak bir dönem yakın olduğu Aleyna Tilki için canlı yayında ağır sözler söylemiş ardından da; “Aleyna’yı severim, üzerine çok gitmeyin” diyerek herkesin aklını allak bullak etmişti. Bu olayın öncesinde de uzun yıllardır kankitosu olduğu Esra Balamir’i kendisini 3 (üç) saat geç aradığı gerekçesiyle arkadaşlığını bitirmiş ve barışmak için kapısına gelen Esra Balamir’i evinden kovmuştu!

Demet Akalın

Huysuz ve Tatlı Kadın!

Gerçekten Demet Akalın’ı anlayabilen varsa helal olsun, biz anlayamıyoruz! Dün ise Söylemezsem Olmaz’ın magazin kraliçesi, kaostan beslenen Seren Serengil’in 50. yaş günüydü. Doğum gününü hasta yatağında kutlamak zorunda kalan Seren Serengil; kendi kendine doğum günü mesajı yazmayı da ihmal etmedi. “En zor doğum günüm” dediği 50. yaşı için kendisine yazdığı uzuuuuu…n bir doğu günü mesajını Instagram’da paylaşan güzel yorumcuya birçok takipçisinden iyi dilek mesajları geldi.

Demet Akalın yorum

Seren Serengil’in doğum gününü kutlayan kişiler arasında, canlı yayında “Parası var ama vizyonsuz!” dediği Demet Akalın da vardı. Bizler Seren Serengil ve Demet Akalın’ı küs sanıyorken; aslında küs olmadıklarını öğrendik. Kendisini 3 saat geç arayan arkadaşıyla ilişkisini bitiren Demet Akalın; Seren Serengil’in hakarete varan yorumlarına rağmen doğum gününü kutlamayı ihmal etmemiş; “Huysuz ve tatlı kadın iyi ki doğdun!” Seren Serengil’den teşekkür mesajı gelmemesi ise gözlerden kaçmadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz