Deniz Akkaya Korkusu Nelere Kadir: Seren Serengil Koltuğunu Kaptırmamak İçin Ölümü Bile Göze Aldı!

Buket S

Haberler

8 Haziran 2021

Deniz Akkaya Korkusu Nelere Kadir: Seren Serengil Koltuğunu Kaptırmamak İçin Ölümü Bile Göze Aldı!

Söylemezsem Olmaz’ın çılgın yorumcusu Seren Serengil’den dün sabah kötü haber geldi. Dumping Sendromu ile boğuşan ünlü sunucu, bu sefer de safra kesesi ve böbrek taşından müzdarip oldu. Ancak ünlü Seren Serengil’in koltuğu yokluğunda boş kalmadı. Söylemezsem Olmaz’ın dün yayınlanan bölümünde Seren Serengil’in yerine Deniz Akkaya vardı.

Hastaneye Kaldırıldı

Seren Serengil dün sabah saatlerinde şiddetli karın ağrısı şikayeti ile hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkikler sonucunda safra kesesinde ve böbreklerinde taş olduğu belirlenen ünlü sunucunun ameliyat olmasında karar verildi. Ancak ameliyat ihtimalini düşüren bir problem vardı; o da Sero’nun daha önce geçirdiği operasyonlar sebebiyle vücut direncinin çok düşmesi ve bu ameliyatı kaldıramayacak olmasıydı.

Sero’dan Açıklama Geldi

blank

Az önce Sero’dan konu ile ilgili bir açıklama geldi. Seren Serengil ameliyatının program sezon finaline girdikten sonra yapılacağını, ilaçlı tedaviler sayesinde böbreğindeki taşı düşürdüğünü ve bu gün programa katılacağını duyurdu.

Deniz Akkaya Çok Beğenildi

blank

Dün Bircan Bali ve Deniz Akkaya tarafından sunulan Söylemezsem Olmaz, izleyiciler tarafından her zamankinden daha büyük ilgi gördü. Programı izleyenler Deniz Akkaya’nın çok doğru ve ayarında yorumlar yaptığını, konuları mantık çerçevesinde ele aldığını belirtti. Bir başka deyişle Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz’da çok beğenildi.

O Paylaşım Kafaları Karıştırdı

blank

Magazincellspot adlı magazin sayfası, instagram hesabında seyircilerden gelen soruları cevapladığı bir paylaşım yaptı. Bir takipçisinin sorduğu “Seren programdan gider mi? Bu sezon son mu yoksa yerine Deniz Akkaya mı gelir?” sorusuna “Ben programı izlemedim ama bir çok video geldi bana. Deniz akkaya çok tarafsız, yerinde, üsluplu yorumlar yapmış. Bence bu tarz bir program yapmalı” şeklinde cevap verdi.

blank

Deniz akkayanın bu gönderiyi kendi hesabında “Her an her şey olabilir. Yeni bir şeyler de olabilir. Taze kan iyidir” notu ile paylaşması akıllara ” Deniz Akkaya Söylemezsem Olmaz yorumculuğuna mı transfer oluyor?” sorusunu geitrdi.

Ölümü Göze Aldı!

blank

Bunun üzerine Seren Serengil harekete geçti. Koltuğunu kaptırmaktan korkan Sero, ölümü bile göze alarak bu gün hastaneden çıkış yaptı. Açıklamasına göre ünlü sunucu program sezon finali yaptıktan sonra ameliyat olacak. Finale kadar da zor durumda olsa bile programa çıkıp koltuğunu koruyacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz