Doğum Günü Değil Gözdağı Mesajı! Seren Serengil Kendisiyle Uğraşanların “Biteceğini” İma Etti

Dilek

Haberler

8 Nisan 2021

Doğum Günü Değil Gözdağı Mesajı! Seren Serengil Kendisiyle Uğraşanların “Biteceğini” İma Etti

Magazin kraliçesi Seren Serengil, önceki gün 50 yaşına girdi. Yeni yaşı için aldığı önemli kararları da uzun uzun paylaşmayı ihmal etmedi!

Seren Serengil

Seren Serengil, uzun yıllar magazin gündeminin önemli bir parçası oldu. Ailesinin önüne serdiği fırsatları tepip “kolejli assolist” olmayı seçen Seren Serengil, o dönemden beri neredeyse bütün ünlü isimlerle polemiğe girdi. Olaylı aşk hayatı da üzerine eklenince, ülkenin en “problemli” görülen insanlarından birine dönüştü. Son yıllarda ise masanın öbür tarafına geçti! Eskiden magazinciler onun hayatını yorumlarken, şimdi Seren Serengil diğer ünlülerin yaşadıklarını yorumluyor. Hafta içi her gün Bircan Bali ve Arto ile beraber sunduğu “Söylemezsem Olmaz”, en sevilen magazin programlarından birine dönüştü!

Bu başarıda, Seren Serengil’in gündeme gelmek için yaptığı tuhaf hareketler ve ünlülerle hiç bitmeyen polemikleri de büyük rol oynuyor. Ama geçirdiği ağır hastalık ve yeni yaşı, Seren Serengil cephesinde daha sakin bir hayatın başlayacağının habercisi!

Dumping Sendromuna Yakalandı

Seren Serengil

Seren Serengil, bir süredir Dumping Sendromu ile cebelleşiyor. Bir dönem hayli kilolu olan Seren Serengil, zayıflayabilmek için beş sene önce mide ameliyatı geçirmişti. Ama kilo konusunda dengeyi bir türlü tutturamamıştı! Ameliyatın ardından hızla kilo vermeye başlayan ünlü isim 46 kiloya kadar düşmüştü. Vücudun dengesi bu kadar şaşınca hastalık da kaçınılmaz olmuştu!

Yaşadığı sağlıksız süreç nedeniyle Dumping Sendromu’na yakalanan Seren Serengil, “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” demişti. Durum bu kadar ciddiyken kendine hiç dikkat etmemeye de devam etmişti! Son haftalarda biraz kilo almaya başlasa da, korkulan oldu. Seren Serengil, canlı yayının ortasında bayılıverdi!

Yeni Yaş Yeni Kararlar

Seren Serengil

Kendisine dikkat etmediği için vücuduna epey hasar veren Seren Serengil, bu durumu kazasız belasız atlattı. 6 Nisan’daki doğum günü için parti bile verdi! 50. yaşını kutlayan ünlü isim, sevdiklerine “Bu süreçte esas siz ilaç gibi geldiniz” diyerek teşekkür etti.

Belli ki, sağlığıyla ilgili yediği tokat Seren Serengil’i kendine getirmiş. Çevresindekilerin değerini anlamış ama içindeki kaos ateşi hala sönmemiş!

“Bana kötülük edenler tepetaklak oldu”

Seren Serengil

Seren Serengil, yeni yaşında “kan bağına değil can bağına” önem verecekmiş. “Hayatımdan çıkardığım yakınlarım, hayatıma kazıdığım uzaklarım olacak” diyen ünlü isim, gözdağı temalı doğum günü mesajına devam etti!

Seren Serengil story

ALLAH bana kötülük yapan herkesi tepetaklak etti, bitişlerini seyrettirdi. Yaşayıp göreceğiz, sıra kimde?” diyen Seren Serengil, yeni yaşında da kaostan beslenmeye devam edecek gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz