Düğünümüz Var Dostlar: Seren Serengil, Sevgilisi Tohma İle Evlenecekleri Tarihi Açıkladı!

Aleyna Özyaman

Haberler

2 Mart 2021

Düğünümüz Var Dostlar: Seren Serengil, Sevgilisi Tohma İle Evlenecekleri Tarihi Açıkladı!

Gündemden düşmemek için elinden geleni yapan Seren Serengil; bugün Instagram hesabından sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile evleneceği tarihi açıkladı! Seren Serengil ile Tohma’nın adım adım tüm ilişkisine şahitlik etmişken; düğünü de büyük bir merakla bekleyeceğiz!

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

İlişki Nasıl Başlamıştı?

Bildiğiniz gibi Seren Serengil’in başından talihsiz birçok evlilik geçti. Hatta geçtiğimiz yıllarda Yaşar İpek’le olaylı bir şekilde yollarını ayıran güzel yorumcu, ayrılık sırasında hamileydi ve bebeğini kaybetti.

blank

Zor günler geçiren Seren Serengil, dik duruşundan hiçbir zaman taviz vermeden yolunda ilerlemeye devam etti. Bu ilerlediği yolda ise, birkaç ay sonra evleneceği Mustafa Rahman Tohma ile tanıştı! Kısa zaman içerisinde yakın arkadaş olan Seren Serengil ve Tohma, beraber iş bile yaptılar.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Seren Serengil’in takipçileri, Tohma ile yakınlıklarını zaman zaman aşka yoruyor ve çiftimizin ne kadar yakıştığını her gönderinin altında ifade etmekten çekinmiyorlardı. Özellikle de Tohma, Instagram hesabında Seren Serengil ile paylaştığı her fotoğrafta, güzel yorumcuya methiyeler düzmeyi ihmal etmiyordu.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Fakat Seren Serengil’in tavrı ilk başlarda çok netti: “Yürek mi yedin Tohma, benden sana olsa olsa Sero olur!” çıkışıyla Tohma ile aralarında arkadaşlıktan başka bir ilişki olamayacağını her defasında vurguluyordu. Fakat zaman geçtikçe Tohma’nın duygularına karşılık vermeye başlayan Seren Serengil, Tohma’ya “Seninle sevgili olmam, evlenirim!” demiş.

Düğünümüz Var!

Bu sözün ardından evlenme kararı alan çiftimiz; aldıkları kararı da hem Instagram’dan hem de Söylemezsem Olmaz canlı yayınından takipçileriyle paylaştılar. Hatta önceki haftalarda Tohma, Seren Serengil’e sürpriz bir evlilik teklifi yapmayı ihmal etmedi.

Seren Serengil story

Bugün ise Seren Serengil ve Tohma’nın düğün tarihleri belli oldu! 22 Ağustos tarihinde nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftimizden Seren Serengil; Instagram hesabından evleneceklerini tarihi takipçileriyle paylaştı!

Benzer Haberler

Esma 2 Mart 2021

Seren Gülben Ergen bin yarası kadar güzel degilsin

Meliha 2 Mart 2021

Cok erken degilmi evlilik karari almaya

Yorum Yaz