Dünya Yanarken Seren Serengil’in Derdi Yine Gülben Ergen! Yorumuyla Ortalığı Ayağa Kaldırdı: “Ne Salon Kaldı…”

Ayşegül S.

Haberler

21 Haziran 2021

Dünya Yanarken Seren Serengil’in Derdi Yine Gülben Ergen! Yorumuyla Ortalığı Ayağa Kaldırdı: “Ne Salon Kaldı…”

Seren Serengil ve Gülben Ergen arasındaki bitmek bilmeyen küslük onların olduğu kadar takipçilerinin akıllarından da çıkmıyor. Öyle ki Seren Serengil’in bir gülüşü hayranların aklına eski günlerin bir malum gülüşünü getiriveriyor. İşte Seren Serengil’in son Instagram paylaşımı ve Gülben’i akıllara getiren yorum!

Aaay Bu Şey Gülüşü!

Son günlerde Kalkan’da tatilde olan güzel sunucu ve şarkıcı Seren Serengil dinlenmeye, tatil yapmaya ve tedavi sürecini iyi bir şekilde yönetmeye devam ediyor. Bugün paylaştığı oldukça hoş ve eğlenceli bir anına dair fotoğraf ise anında dikkatli takipçilerinin Gülben radarına takılıverdi. “Elem acı ve keder bir gün de hepsi geçer. Hayat dudaklarda mey,
Yasamak ne güzel şey” yorumu ile paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçiden oldukça manidar bir yorum geldi. “Aay bu şey gülüşü Gülben salonu terk ederken meşhur Seren gülüşü” diyen takipçi Seren Serengil’in Gülben Ergen’in arkasından attığı kahkahayla bir gönderme yaptı.

Omuz Atmışlığı Var

Bundan 4 yıl önce bir açılışta karşılaşan Seren Serengil ve Gülben Ergen tabii ki orada da küslüklerine devam etmişlerdi. Ancak Seren Serengil pek içindekini tutmayı başaramayan birisi olduğu için karşı karşıya geldikleri ilk anda Gülben Ergen’e omuz atmış arkasından da kahkahalarla gülmüştü. Fotoğraflara yansıyan bu anın akabinde Seren Serengil’in bugün paylaştığı kahkahalı fotoğraf da aynı kareleri anımsatmadı değil.

Gülben Beni Kıskanıyordu!

gülben ergen

Anlatılanlara göre aslında eskiden çok iyi iki arkadaş olan Seren Serengil ve Gülben Ergen’in aralarına Seren Serengil’in aşk hayatı girmiş. O dönemlerde Gülben Ergen Serengil’in birlikte olduğu kişiye onunla ilgili bazı şeyler anlatıyor. Duydukları karşısında da Seren Serengil ve sevgilisi ayrılıyorlar. Seren Serengil’e göre ise zaten Gülben Ergen gelip kendisiyle tanışmıştı. Onu sahneye taşıyan da kendisiydi ama Seren Serengil’e göre Gülben Ergen sürekli kendisini ve yaşadığı hayatı kıskanıyormuş.

Köpeğine Bile Öğretmiş

seren serengil

Tabii ki olan biteni bir tek onlar bilebilirler. Ama artık her ne olduysa oldukça sağlam bir şeyler olmuş. Zira ikili gerçekten birbirlerine karşı yıllara rağmen küçücük bir yumuşama dahi yaşamadılar. Öyle ki, Seren Serengil köpeğine Gülben ismi geçtiğinde havlamayı bile öğretmiş. Ne diyelim, Tanrı Seren’in gazabından korusun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz