Ebru Gündeş-Reza Zarrab Davasında Eski Defterler Açıldı! Seren Serengil Açıkladı: “Beni Ebru Gündeş’le aldattı”

Dilek

Haberler

21 Nisan 2021

Ebru Gündeş-Reza Zarrab Davasında Eski Defterler Açıldı! Seren Serengil Açıkladı: “Beni Ebru Gündeş’le aldattı”

Magazin gündemine bomba gibi düşen Ebru Gündeş-Reza Zarrab boşanması, eski defterlerin açılmasına neden oldu. Meğer Seren Serengil, Ebru Gündeş’le de Gülben Ergen’e benzer bir olay yaşamış!

Hadise Ebru Gündeş Reza Zarrab

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a aldatıldığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Nedense, eşinin 5 sene önce ABD’de banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarıyla gözaltına alınması ve 75 yıla kadar hapis istemiyle tutuklanması, ünlü şarkıcı bu kadar önemli olmadı! Her neyse, Ebru Gündeş dava dilekçesinde eşinin onu yakın bir arkadaşıyla aldattığını söyledi. İddialara göre, bu isim ünlü şarkıcının yıllarca “O Ses Türkiye”de beraber çalıştığı Hadise’ydi! İddialara çok sert yalanlamalar gelse de, durum hala muğlaklığını koruyor ve Hadise suçlanmaya devam ediyor.

Ebru Gündeş Reza Zarrab

Ama sansasyonel magazin programı “Söylemezsem Olmaz” ekibi farklı bir ismi suçlamaya devam ediyor, Ebru Gündeş’i! Ebru Gündeş’in yıllar önce Reza Zarrab’la nasıl tanıştığını anlatan ekip, şok eden bir olayı da gündeme getirdi.

Azeri Kızı Günel’in Elinden Almış

Reza Zarrab Günel

Aslında, hikayenin başlangıcı biraz biliniyor. Türkiye’de “Azeri kızı Günel” olarak ün yapan ünlü şarkıcı Günel, 8 sene boyunca Reza Zarrab’la birlikteydi ve takvimler 2008’i gösterdiğinde nihayet nişanlanmışlardı. Günel, nişanlısını Ebru Gündeş’le tanıştırdı, hatta bu tanışmanın ardından Ebru Gündeş’in albümünde bir Reza Zarrab şarkısı yer aldı! Aşk dedikoduları son hızla yayılırken, Günel de sevgilisinin hala onu sevdiğini söyledi ve gönderdiği çiçekleri Facebook’ta paylaştı. Günel konuyu sıcak tutsa da o defter 2010’da tamamen kapandı ve Ebru Gündeş ile Reza Zarrab evlendi.

Reza Zarrab Günel notu

Seren Serengil, olayın ardından Günel’in iki yıl boyunca ağladığını ve toparlanamadığını söyledi. Hatta Reza Zarrab da ona yaptıkları için çok pişman olmuş ve yıllar sonra özür dilemiş. Şimdi yaşananlara bakıyoruz da, Günel’in başına gelen en iyi şey bu ayrılık olabilir. Herhalde yatıp kalkıp haline şükrediyordur!

“Ebru Gündeş’le aldattı”

Olayların benzemesinin de etkisiyle, Seren Serengil ne yaptı etti konuyu yine Gülben Ergen’e bağladı. Ama programda sadece Günel’le ilgili iddialar konuşulmadı. Sansasyonlar kraliçesi Seren Serengil, yıllardır gizli tuttuğu bir olayı anlattı. Meğer, Ebru Gündeş “şarkıyla başlayan aşk” olayını sadece Reza Zarrab’la yaşamamış! Seren Serengil’in eski eşi Cengiz İmren, Seren Serengil’in yoğun ısrarları sonucunda Ebru Gündeş’e bir şarkı vermiş. Sonrasında da Cengiz İmren ve Ebru Gündeş arasında bir aşk başlamış!

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş o dönem basında da sıkça geçen aşk iddialarını reddetmişti. Ancak Seren Serengil, bu aşkın yaşandığına kesinlikle emin. Gülben Ergen, onun sevgilisini bu şekilde elinden almadığı halde düşmanlığı 30 yıldır bitmedi. Ama neden Gülben Ergen’e savaş açtığı gibi Ebru Gündeş’e de savaş açmadı, bilmiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz