Ebru Gündeş-Reza Zarrab-Hadise Üçgeninde Şok Gelişme! Hadise-Reza Zarrab Aşkının Belgeleri Seren Serengil’deymiş

Dilek

Haberler

30 Nisan 2021

Ebru Gündeş-Reza Zarrab-Hadise Üçgeninde Şok Gelişme! Hadise-Reza Zarrab Aşkının Belgeleri Seren Serengil’deymiş

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab ve Hadise üçgeninde yeni gelişmeler ve belgeler var! Öyle ki, Arto ve Seren Serengil bile taraf değiştirdi.

Ebru Gündeş Reza Zarrab

Geçtiğimiz haftalarda magazin gündemine bomba gibi düşen ve yıllarca unutulmayacak bir olay ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıllık eşi ve çocuğunun babası Reza Zarrab’a ihanete uğradığını söyleyerek boşanma davası açtı. Eşinin uluslararası çapta bir dolandırıcı olması, skandal telefon kayıtları ve kara para aklama suçlarıyla Türkiye’nin başına büyük bir çorap örmesi pek önemli değil anlaşılan!

Ebru Gündeş Reza Zarrab

Her neyse, Reza Zarrab hala ABD’de yaşıyor ve Ebru Gündeş’in dava dilekçesine göre ihanetleri de uluslararası boyutlara ulaşıyor. Dilekçede Reza Zarrab’ın hayatındaki kadınlardan birinin Ebru Gündeş’le çok yakın olduğu söyleniyor.

Hadise ve Ebru Gündeş

İddiaya göre o kadın Hadise! Yıllarca “O Ses Türkiye”de birlikte çalışan iki kadın, özel hayatlarında da çok yakındı. Başta Hadise olmak üzere pek çok isim bu iddialara karşı çok sert açıklamalar yaptı. Ama öyle durumlar geliyor ki, Hadise’nin tarafını seçen Arto ve Seren Serengil bile taraf değiştirdi!

İhanetin Belgeleri Yakında Ortaya Dökülebilir

Seren Serengil ve Arto, bugünkü yayınlarında stüdyoya bir tahta getirdi ve isim vermeden olayları anlatmaya başladı. İddialarına göre, Hadise ve Reza Zarrab ilişkisi de doğruymuş, bu ilişkinin astrologları sayesinde başladığı da! Birkaç ayın ardından Reza Zarrab ilişkiye son verince astroloğun da başı yanmış. Reza Zarrab hem astroloğu hem de Hadise’yi engellemiş. İlişkinin belgesi Seren Serengil’de varmış!

İlişki bittikten sonra Hadise, Ebru Gündeş’in kapısını çalarak “250 bin TL ver, ilişkinin tüm belgeleri senin olsun” demiş. Türkiye’den Reza Zarrab’ın yanına giden tek isim de Hadise değilmiş. Arto ve Seren Serengil, yakında her şeyin ortaya saçılacağını söylüyor! Bakalım, bu iddialar ve belgeler gerçekten doğru mu? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz