Eski Defterleri Açtı! Seren Serengil Ezeli Düşmanı Gülben Ergen’i Bu Kez İbrahim Tatlıses İmasıyla Vurdu

Dilek

Haberler

7 Haziran 2021

Eski Defterleri Açtı! Seren Serengil Ezeli Düşmanı Gülben Ergen’i Bu Kez İbrahim Tatlıses İmasıyla Vurdu

Magazin kraliçesi Seren Serengil, ezeli düşmanı Gülben Ergen’in “İbo Show”a çıkmasına sessiz kalamadı. Takipçilerinden gelen yorumlara cevap veren Serengil, eski defterleri açtı.

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, unvanına yaraşır bir şekilde uzun yıllardır magazin yorumculuğu yapıyor. Bu sezon “Söylemezsem Olmaz”da karşımıza çıkan ünlü isim, yine bazı isimlerle mahkemelik olacak kadar sansasyonel yorumlar yapıyor. Ancak onun ezeli düşmanını herkes biliyor, Gülben Ergen! Neredeyse 30 yıldır devam eden bu düşmanlık, ikilinin birlikte gazinoda çalıştığı dönemlere dayanıyor. O aralar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikili, hala anlaşılamayan olaylar silsilesi sonucu düşman kesiliyor.

blank

Kesin olan tek şey, Seren Serengil’in evlenmek üzere olduğu sevgilisinden ayrıldığı için Gülben Ergen’i suçlaması, hem de yıllardır. Öyle ki, Gülben Ergen’i kötülemek uğruna hapis bile yattı ve dedikodudan hapse girmeyi başaran ender insanlardan biri oldu! Bu olaydan sonra isim vermeden Gülben Ergen’e taş atmaya da devam etti. Geçtiğimiz cumartesi günü “İbo Show”a katılmasına da sessiz kalamadı.

Eski Defterleri Açtı

Gülben Ergen

Gülben Ergen, geçtiğimiz cumartesi gecesi “İbo Show”a konuk oldu. Mahmut Tuncer ve Mehmet Ali Erbil gibi programı sürükleyen isimlerin yanında sönük kaldı ama yine kendinden söz ettirmeyi başardı. Gülben Ergen denince akla hemen Seren Serengil geldiği için takipçileri bu durumu anında Seren Serengil’e yazdı: “Tüm dünyaya duyurdular Gülben’in kadınlığını, anneliğini, insanlığını, çalışkanlığını, kalitesini. Hem de yılların ustalarından!

Seren Serengil yorum

Seren Serengil de altta kalmadı ve cevabı yapıştırdı: “Eee, eski sevgilisi, normal!” Seren Serengil, geçtiğimiz yıl Gülben Ergen ve İbrahim Tatlıses’in aynı gazinoda çalıştıkları dönemde yasak aşk yaşadığını iddia etti. O dönem, konu hakkında kimseden bir açıklama gelmedi. Ama belli ki, Seren Serengil bu konuda hala çok ısrarcı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz